Z firmy

Potřebujete se s námi spojit? Nyní ještě jednodušeji.

1. 4. 2020

Vážení zákazníci ABRA FlexiBee,

dovolte mi Vás informovat o plánované změně v rámci poskytované zákaznické péče. Naší snahou je zjednodušení komunikace a efektivnější práce s Vašimi požadavky. Proto jsme se rozhodli ukončit spolupráci se systémem Userecho a přejít na nový systém Intercom.
 

Jak nás kontaktovat? 

Jednoduše. Kdekoliv na našich webových stránkách zahlédnete tuto ikonu, můžete se s námi spojit pouhým kliknutím.

blank

Pokud ještě nejsme ve spojení, bude potřeba vyplnit Váš e-mail a můžeme začít. Do budoucna plánujeme Intercom implementovat i přímo do aplikace FlexiBee. V novém webovém rozhraní již naleznete panel „Potřebujete pomoci?“. Jakmile při práci v aplikaci narazíte na problém nebo budete mít dotaz na technickou podporu, nebude nutné kamkoliv přecházet, kontaktujete nás přímo z aplikace. O spuštění Vás budeme včas informovat. 

Samozřejmě se na nás můžete obrátit standardní formou, tedy e-mailem nebo telefonicky. E-mailové požadavky budou nově již také vyřízeny pomocí aplikace Intercom. Pro úplnost zde uvádím všechny naše kontakty:

Technická podpora:
+420 371 124 321 | podpora@flexibee.eu
Obchodní oddělení CZ
+420 371 124 340 | obchod@flexibee.eu
Obchodní oddělení SK:
+421 233 456 847 | obchod@abra.sk

Minulé požadavky

Nedořešené požadavky ze starého systému samozřejmě společně dořešíme. Starší komunikace za Vás v případě potřeby dohledáme. Pomocí ikony Intercom máte také přístup k uskutečněným konverzacím, můžete se tak k zaslaným návodům a řešením vracet bez omezení.

Báze znalostí

Naší bázi znalostí již znáte, slouží jako první mantinel, pokud si nebudete vědět rady při potížích se softwarem. Adresa zůstává – podpora.flexibee.eu. Bázi znalostí průběžně aktualizujeme, naleznete zde například novou sekci Videotutoriály, pokud dáváte přednost vizuálním ukázkám.

TIP: Návody v bázi znalostí můžete také vyhledat přímo pomocí zmíněné ikony Intercom. Stačí pouze využít vyhledávací pole skryté v ikoně.

blank

Reagujeme tak na Vaše četné podněte ke zlepšení vyhledávání. Věřím, že Intercom funguje lépe.

 

Kdy začínáme?

Nový systém pro správu Vašich požadavků spouštíme dnes, 1. dubna 2020. 

 

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na pokračující spolupráci.

 

Za tým ABRA Flexi,
Ota Rádl
Vedoucí zákaznické péče ABRA Flexi s.r.o.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ