Aktuality

Pozvánka na seminář Virtualizace firemních serverů

25. 2. 2011

Vážení uživatelé SW ABRA,

rád bych vás pozval na unikátní seminář na téma virtualizace firemních serverů. Ukážeme vám postup, jak ve společnosti minimalizovat náklady na provoz serverů. Seznámíme vás s naší osobní zkušeností, při níž jsme virtualizaci vyzkoušeli sami na sobě. Ukážeme vám možnosti, dozvíte se proč, jak a za kolik.

Na semináři zhodnotím úspěšnost virtualizace v ABŘE. S technickou stránkou tohoto konkrétního projektu vás seznámí Jiří Semrád, specialista na HW řešení společnosti SYSTEMATIQ – naší partnerské organizace a realizátora virtualizace v ABŘE. S pohledem širšího využití vás seznámí Aleš Kostrhoun, obchodní specialista SYSTEMATIQ. V rámci semináře budeme připraveni zodpovídat vaše dotazy.

Ing. Martin Jirmann
Generální ředitel ABRA Software a.s.
ABRA Software a.s.

VIRTUALIZACE je poněkud záhadné slovo. Opomeneme-li detaily samotného technického řešení, jde v podstatě o jednoduchý a logický způsob, jak nejlépe a nejlevněji provozovat serverové nebo desktopové firemní technologie.
Virtualizace zajišťuje optimalizovanou organizaci hardwarového výkonu. Např. práci deseti fyzických serverů mohou zastat servery tři, pokud jsou správně virtualizovány – a to bez ztráty výkonu, s nárůstem zabezpečení dat a s úsporami nákladů na hardware, obsluhu, elektrickou energii, prostor atd. Virtualizace je přínosná ve firmách všech velikostí.

PROGRAM SEMINÁŘE:

9:30 registrace, občerstvení  
9:45 přivítání Ing. Martin Jirmann
10:00 – 10:40 co je virtualizace, přínosy a využití, příklady z praxe Ing. Aleš Kostrhoun
10:40 – 10:55 možnosti virtualizace – přehled produktů Ing. Aleš Kostrhoun
11:00 – 11:15 přestávka, občerstvení  
11:15 – 11:25 virtualizace v ABŘE Ing. Martin Jirmann
11:25 – 11:45 technické řešení virtualizace v ABŘE Ing. Jiří Semrád
11:45 – 12:00 návštěva serverovny v ABŘE  
12:00 – 12:15 diskuse a otázky  
12:15 raut  

TERMÍN a MÍSTO KONÁNÍ:

16. března 2011 od 9: 30 hod. v prostorách ABRA Software: Jeremiášova 1422/7b, Praha 13. Účast na semináři je bezplatná.

Všechny termíny semináře již proběhly. Aktuálně vypsané semináře naleznete na stránce školení a semináře


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ