O produktech

Profesionální vedení mezd bez starostí

24. 10. 2022
Zpracování mezd v informačním systému

V poslední době se stále více setkáváme s tím, že firmy trápí nedostatek mzdových účetních. O to více je citelná jejich nedostupnost při nečekaném výpadku. Firmy čelí i generační obměně a řeší, jak a kde sehnat někoho s vysokou znalostí mzdové agendy a odpovídající praxí.

Těchto starostí se můžete snadno zbavit, pokud vedení mezd outsourcujete do rukou profesionálů.

Co získáte?

  • Zastupitelnost a odbornou garanci – nebudete muset řešit nečekané výpadky účetních (např. Covid či jiná nemoc).
  • Naprostou mlčenlivost a důvěru – firmy preferují vyčlenění této agendy na externí firmu, aby předcházeli sdílení „šťavnatých“ citlivých informací o mzdách mezi kolegy uvnitř společnosti.
  • Narovnání případných nedostatků z minulosti nebo přímo rekonstrukci mzdové agendy.
  • Úspory v nákladech – firmy řeší rostoucí ceny režií a outsourcing služeb se tak stal aktuálním tématem. Mzdy už se staly běžnou agendou, která se řeší externí spoluprací.
  • Zpřesnění nákladového reportingu ve firmě, pokud využíváte informační systémy ABRA Gen či ABRA Flexi.
  • K našim službám nepotřebujete zakoupit či instalovat nový systém, podklady pro zpracování mezd nám předáte, jak jste zvyklí, platíte pouze službu.

Vedení mzdové agendy je vhodné předat k 1. lednu nového roku.

Je tedy správný čas zamyslet se nad výhodami externího vedení mezd, zkalkulovat úspory v nákladech a zvolit vhodného partnera, se kterým budete mít klidný spánek. A proč by tím partnerem nemohla být právě ABRA, která díky svým třicetiletým zkušenostem garantuje vysokou kvalitu a stálost služby a vždy aktuální řešení legislativních novinek?

Chcete poslat nabídku pro externí zpracování mezd?
Kontaktujte nás, společně najdeme řešení.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ