Aktuality

Provoz informačního systému bez starostí

7. 11. 2020
Koplexní nabídka služeb ABRA Premium Support

Komplexní nabídka služeb ABRA Premium Support vás zbaví starostí o provoz informačního systému ABRA Gen nebo alespoň části z nich. Záleží totiž na vás, jak si služby poskládáte, aby byly pro vaši firmu co nejpřínosnější. Ukážeme vám, proč byste se na naše služby měli spolehnout a jak si z nabídky vybrat.

Co přináší starost o provoz systému

Zajištění bezproblémového provozu informačního systému na firemní infrastruktuře klade vysoké nároky na interní IT oddělení. Řada firem se proto potýká s tím, že na správu ABRA Gen není dostatek času, je spravován s nedostatečnou odborností, není provozován na odpovídajícím hardwaru, chybí profesionálně prováděné zálohování nebo nejsou správně udržované databáze. Z toho pak plyne nespokojenost uživatelů, kteří si stěžují na nefunkčnost nebo pomalost celého systému. A co hůř. Při kolapsu hardwaru nebo napadení kryptovirem může dojít k nevratné ztrátě důležitých firemních dat.

Pokud správě systému chcete věnovat dostatečnou pozornost vlastními prostředky, musíte počítat s vynaložením vysokých nákladů. A to nejenom na pořízení odpovídající infrastruktury a kvalitní IT správu. Musíte kalkulovat s náklady na údržbu spojenou s rychlostí a stabilitou systému, průběžný rozvoj a optimalizaci nebo podporu uživatelů. Často se také musíte vyrovnat s neočekávanými výdaji resp. ztrátami po nesprávně provedené aktualizaci, výpadku systému nebo ztrátě dat.

Staráme se, abyste se nestarali

Nabídku služeb ABRA Premium Support jsme navrhli právě tak, aby vás zbavila všech výše uvedených starostí a zároveň eliminovala rizika. A to za předem jasně plánovatelné náklady, které jsou nastavené jako měsíční paušál vypočítaný z výše vaší ceny licence podle individuálního rozsahu služeb.

Nabídka služeb ABRA Premium Support pro provoz on-premise (na vlastních serverech)

Nejvyšší službou je Péče all-inclusive, díky níž se o systém ABRA Gen nemusíte vůbec starat, vše vám zajistí odborníci z ABRA Software. Nebudete potřebovat vlastního správce ABRA Gen. Vyřešíme všechny požadavky na správu a údržbu ABRA Gen, které jsou potřebné pro jeho běžné užívání. Zahrnuje to i uživatelské požadavky na správu přístupových práv, definic uživatelů, tvorbu naplánovaných úloh, účetních předkontací, definic sloupců a mnoho dalšího. Garantujeme rychlou reakční dobu pro řešení případných problémů i dalších požadavků. Vaše požadavky řeší tým specialistů z různých oborů.

Součástí péče all-inclusive jsou i všechny dílčí služby:

  • Záložní provoz – každodenní ukládání záloh do našeho privátního cloudu s garancí testu obnovitelnosti dat a případně spuštění náhradní ABRA on-line v případě výpadku vaší ABRA Gen.
  • Vzdálený monitoring – nepřetržitý monitoring klíčových parametrů serverů a upozornění na hrozící výpadek nebo příčinu sníženého výkonu ABRA Gen.
  • Preventivní údržba – průběžná kontrola a revize ABRA Gen a prostředí, na kterém je systém provozován.
  • Aktualizace včetně uživatelských doplňků – vždy aktuální verze s jistotou, že po updatu budou fungovat veškeré zákaznické úpravy, které jsme vám v rámci implementace nebo následného rozvoje provedli.

Poskládejte si služby na míru

Pokud nechcete využívat celou nabídku péče all-inclusive, můžete si vybrat jen ty služby, které jsou pro vaši firmu nejvýhodnější. Připravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor, kde si vyberete požadované služby, vyplníte formulář a náš obchodník s vámi probere všechny detaily včetně výsledné ceny.

Provoz v cloudu s ABRA on-line

Další možností je provoz ABRA Gen v cloudu, tedy využití naší služby ABRA on-line. S ABRA on-line můžete spouštět informační systém odkudkoliv přes internet bez nutnosti instalace na vašich serverech. O provoz se přímo u nás denně starají špičkoví odborníci a přebíráme za něj plnou zodpovědnost. Systém běží v zabezpečeném datovém centru a je tedy pod naší kontrolou i s hlediska fyzického přístupu k datům.

Přečtěte si podrobnosti o ABRA on-line.

Provoz v cloudu již z podstaty zahrnuje záložní provoz, monitoring a preventivní údržbu celé infrastruktury. I zde se ale vyplatí zvážit využití Péče all-inclusive, která vám nahradí správce ABRA Gen a garantuje rychlou reakční dobu.

Nabídka služeb ABRA Premium Support pro provoz v cloudu (ABRA on-line)

Klíčové přínosy ABRA Premium Support

  • Velmi vysoká míra zabezpečení systému a dat, pokrytí rizik​.
  • Úspora času managementu i uživatelů, ve větších společnostech i jednoho IT pracovníka​.
  • Zajištění hladkého chodu ABRA Gen a napojených aplikací​.
  • Spokojenější uživatelé​.
  • Vyšší efektivita využití systému.

= Provoz ABRA Gen bez starostí

Chcete i ve své firmě provozovat ABRA Gen bez starostí? Zeptejte se nás, společně najdeme řešení.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ