BDP Wakestone

Pomáháme chytré logistice BDP Wakestone.

blank

V čem ABRA Software pomáhá?

  • Vyvíjí webovou aplikaci E.STONE. Jejím prvotním úkolem je nabídnout zákazníkům online data, která potřebují, např. kompletní informace o obchodním případu.
  • E.STONE na straně intranetu nabízí kompletní provozní systém a obchodní agendy jako CRM, personalistiku, fakturaci nebo KPI.
  • Na straně zákaznického extranetu předkládá podrobná zákaznická data jako informace o obchodních případech, doklady, smlouvy, statistiky apod.
  • Systém je neustále vyvíjen a přizpůsobuje se potřebám klientů.
blank
OBOR Obchod
ZAMĚSTNANCI 40
ROČNÍ OBRAT 670 mil. Kč
MÍSTO Praha
WEB www.wakestone.cz/

Webová aplikace E.STONE z dílny ABRA Software Custom Apps přináší zákazníkům BDP Wakestone aktuální data o všech zásilkách, včetně dokumentace, fakturace, sledováni kritických parametrů a jejich vyhodnocování. Vše v uživatelsky příjemném prostředí.

BDP Wakestone je úspěšná logistická společnost s ročním obratem přes 670 mil. Kč. Se svými 40 zaměstnanci přizpůsobuje služby klientským požadavkům, a plní tak jejich vyřčená i nevyřčená přání.

ZALOŽENÍ FIRMY

V roce 2005 se skupina zaměstnanců z velké nadnárodní společnosti rozhodla odejít a založit vlastní logistickou firmu s názvem Wakestone. Jejich motivací bylo nabízet v místních podmínkách inovativní služby a být v segmentu kvality nabízených služeb leadrem trhu. Chtěli zákazníkům dodávat řešení na mírua pružně naplňovat jejich potřeby.

Stanislav Turek,spoluzakladatel společnosti, podnikatelskou cestu popisuje: „Chceme na trh přinášet produkty, které jsou reakcí na požadavky zákazníků“. Nikolas Paschalis, výkonný ředitel společnosti, ukazuje, kudy na to: „Náš byznys je od samého počátku o lidech a technologiích. Abychom mohli opravdu pružně reagovat na požadavky zákazníků, potřebujeme nadprůměrné zaměstnance, kteří umí rychle reagovat na změny. A špičkové IT technologie.“

TECHNOLOGIE

Technologie firmě pomohly k online interakci se zákazníky. „Od prvních dnů naší firmy vyvíjíme společně s ABROU webovou aplikaci E.STONE. Jejím prvotním úkolem je nabídnout zákazníkům online data, která potřebují, např. kompletní informace o obchodním případu,“ popisuje Nikolas Paschalis. Jaké přínosy pro zákazníky aplikace má, upřesňuje Stanislav Turek: „Každý klient má k dispozici aktuální data o každé zásilce, včetně dokumentace a fakturace. Systém klienta upozorňuje na důležitá fakta a události. Navíc každému klientovi umožňuje propojení s jeho vlastním systémem přes rozhraní API.“

blank

Stanislav Kurinec, vedoucí týmu zakázkového programování v ABRA Software, o E.STONE říká: „Systém je charakteristický především tím, že je neustále vyvíjen. Přizpůsobuje se potřebám klientů, a přitom nevyžaduje větší zásah do jejich IT technologií a infrastruktury. V systému má klient k dispozici nejen tabulky s daty, ale také přehledný dashboard, na který si může uživatelsky přetahovat widgety, se kterými chce pracovat. Další charakteristikou jsou nejmodernější použité technologie (jako např. HTML5) nebo jednoduchost a přehlednost aplikace, která je pro každého klienta maximálně důležitá.“

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ