DesignVille

Online obchod se zaměřením na skandinávský design na Flexi oceňuje výbornou integraci s e-shopem a možnost fungování na Macu.

DesignVille napojil svůj e-shop na ABRA Flexi

Katka Horáková

Spoluzakladatelka DesignVille

„ABRA Flexi je srdcem businessu naší firmy. Máme zde kompletní skladovou, produktovou, mzdovou i účetní agendu.“

1

Proč ABRA Flexi?

„Hledali jsme ekonomický software, který má dobré možnosti integrace s e-shopem a zároveň bez problémů funguje na Macu. To Flexi splňuje na výbornou. Program používáme od roku 2015.“

2

Největší přednost?

„Rozhodně API! Datová výměna mezi e-shopem a ABRA Flexi probíhá prakticky v reálném čase. Zákazník e-shopu tak okamžitě vidí aktuální data například u skladové dostupnosti, nebo cen.“

3

Desktop nebo web?

Používáme téměř výhradně desktop aplikaci, má v sobě kompletní funkčnost a jak bylo řečeno výše, velkou výhodou je, že Flexi funguje i na Macu. Webové rozhraní se nám hodí hlavně na přehledy a grafy.

Katka a Michal. Oba vystudovali produktový design, ale dlouhá léta působili v oblasti e-commerce. Jenže láska k designu neumírá, ta v člověku zkrátka zůstává. A manželé Horákovi jí v roce 2014 oslavili založením e-shopu DesignVille s nabídkou nábytku a doplňků převážně skandinávských značek. „Od spuštění e-shopu jsme několik měsíců používali iDoklad, který ovšem vůbec neřeší skladové hospodářství. Poté už jsme rovnou přešli na Flexi,“ vzpomíná Katka. O výběru programu rozhodl také fakt, že drtivá většina zaměstnanců pracuje na Macu. „S Flexi jsme natolik spokojení, že na něj před několika měsíci přešla i naše sesterská firma PeckaDesign, která nám vyvíjí e-shop,“ dodává Katka s tím, že aktuálně se s manželem soustředí na zahraniční expanzi. „Poslední rok jsme vrhli maximum sil do spuštění evropské verze našeho e-shopu: designville.eu určeného pro zákazníky v celé EU. To se teď v březnu konečně podařilo. V souvislosti s rozšířením působnosti na Evropu nás ještě čeká mnoho ladění a nových podnětů, tomu se v nejbližší době plánujeme dále intenzivně věnovat,“ uzavírá.

ZAMĚSTNANCI15
ROČNÍ OBRAT50 mil. Kč
WEBwww.designville.cz

Klíčové benefity

  • Zákazník má aktuální informace. Díky REST API a technologii webhooků a RabbitMQ probíhá datová výměna mezi e-shopem a ABRA Flexi prakticky v reálném čase.
  • Snadná expanze do světa. Milovníci designu v zahraničí mohou dostávat faktury v angličtině – ve Flexi jde tato položka speciálně upravit.
  • Flexi funguje i na Macu. A to je skvělá zpráva pro 10 z 12 zaměstnanců DesignVille, kteří pracují s Flexi v prostředí MacOS.

Jak ABRA Flexi pomáhá v číslech

8 +

Tolik spokojených let Flexi funguje na DesignVille.

83 %

Podíl zaměstnanců přistupujících k systému z prostředí MacOS.

8500

Počet designových kousků připravených k okamžitému odeslání.

DesignVille provozuje e-shop s nábytkem a doplňky, který je přes API propojený s ABRA Flexi. Objednávky z obchodu se ve Flexi promění ve faktury a automaticky se odesílají zákazníkům. A do e-shopu proudí informace o ceně a dostupnosti – zákazník tak okamžitě vidí počet kusů skladem i změnu ceny po slevě.

Vyzkoušejte ABRA Flexi na měsíc zdarma!

Máte zájem o řešení na míru pro vaši firmu?

Mám zájem o předvedení DesignVille CZ