E-Consulting – skutečně digitální účetní kancelář

E-consulting s využitím otevřeného API a cloudového provozu ABRA Flexi zbavuje firmy papírování a zbytečné administrativy.

Daniel Pristach, E-consulting Czech

Daniel Pristach

CEO E‑Consulting Czech

„Díky otevřenosti a existenci plnohodnotného API rozhraní se dokážeme online propojit s provozními systémy klienta, a tím významně snižujeme pracnost a nákladovost administrativy.“

1

Zvýšili jsme zákaznický komfort

Zákazník neřeší, jestli má interní nebo externí zpracování účetnictví – využívá veškeré výhody externího zpracování, ale zároveň si ponechává komfort, který býval možný pouze s vlastní interní účtárnou.

2

Zefektivnili jsme účetní procesy

Nyní jsou naše účetní procesy kompletně digitální. Dokážeme tak nabídnout našim zákazníkům maximálně efektivní agendu v rámci administrativy dokladů i správy manažerských dat.

3

Tvoříme platformu DIGIecons

Platforma jednoduchým způsobem propojí digitální aplikace s největší přidanou hodnotou pro naše zákazníky. A srdcem ekosystému digitální kanceláře je právě účetní systém v cloudu – pro nás jednoznačně ABRA Flexi.

Digitální účetní kancelář

Účetní kancelář E-Consulting Czech založil Daniel Pristach v roce 2004. Hlavní idea E-Consulting byla a stále zůstává pomoc se zpracováním účetnictví a mezd. Přitom se stále drží své vize zbavit firmy papírování a zbytečné administrativy. Svojí prací podnikatelům umožňuje věnovat se primárně byznysu a tomu, co jim přináší hodnotu.

E-Consulting se transformovala do digitálního provozu v roce 2018. Významnou část portfolia zákazníků tvoří technologické firmy a digitalizace je součástí jejich DNA. Plný přechod na elektronickou komunikaci proto zákazníci vítali s otevřenou náručí – a firmy z jiných oborů taky velmi rychle pochopily benefity digitalizace.

„Přechod na paperless provoz pro klienty znamenal, že už nám nemohli přinést jediný papírový účetní doklad,“ vysvětluje Daniel Pristach. „Veškerá komunikace začala probíhat a dodnes probíhá v jednotné elektronické platformě, kde se ukládají, vytěžují a schvalují jednotlivé účetní doklady včetně doplnění metadat a automatizovaného zaúčtování. Třešničkou na tom všem je online reporting výsledků. Ve stejném duchu se nese i elektronická komunikace v oblasti mezd a personalistiky.“

Na platformě ABRA Flexi

„Naše volba v roce 2017 byla jednoznačná. ABRA Flexi nejlépe vyhovovala představám našich technologických zákazníků. Ti volali po skutečném účetním systému, který bude disponovat otevřenou architekturou cloud typu. Volali po webové aplikaci, která bude mít k dispozici API,“ říká Daniel Pristach.

E-consulting logo
ZAMĚSTNANCI34
ROČNÍ OBRAT41 mil. Kč
WEBwww.e-cons.cz

Klíčové benefity

  • Svoboda a nezávislost s online přístupem k informacím pro řízení firmy v režimu 24/7
  • Zvýšení efektivnosti a pokles nákladů na administrativu
  • Rychlost, online přístup a dostupnost elektronických dat
  • Zabezpečení dat
  • Přímé využití všech digitálních aplikací bez nutnosti uzavírání jednotlivých smluv s poskytovateli SaaS
  • Jednoduchá implementace celého ekosystému digitální účetní firmy
  • Profesionální správa, údržba a zálohování poskytovatelem outsourcingu
  • Možnost rychlého a praktického využití know-how digitální účetní kanceláře

Case study v číslech

100 %

dokladů dokážeme zpracovat digitálně

70 %

úspora spotřeby papíru v rámci celé firmy

63 %

o tolik zrychlíme zaúčtování dokladů

DIGIecons od E-Consulting

Schéma DIGIeCons

Digitální účetnictví zahrnuje v principu stejná data jako to papírové. Transakce se však zaznamenávají elektronicky, což umožňuje využít sílu moderních technologií. Díky nim odpadá nutnost tisknout dokumenty nebo ručně přepisovat data. Spoustu rutinních činností je navíc možné automatizovat, a uvolnit tak zaměstnancům ruce pro zajímavější práci. To celé vede k úspoře času i nákladů.

Vyzkoušejte ABRA Flexi na měsíc zdarma!

Máte zájem o řešení na míru pro vaši firmu?

Mám zájem o předvedení E-Consulting Czech CZ