EXPERT holding

Expert holding podniká v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, nabízí službu optimalizace nákladů firem, poradenství v oblasti dotací a zpracování mezd a personalistiky.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Dovoluje přístup do informačního systému z firemní sítě a zároveň vzdáleně přes internet.
  • Integrace evidence do jedné databáze v podobě nového informačního systému
  • Nová hardwarová platforma.
  • Spojení hardwarové části s informačním systémem ABRA Gen od jednoho dodavatele, s jednou zárukou a jednou servisní podporou pro HW i SW komponenty.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod
ZAMĚSTNANCI
ROČNÍ OBRAT mil. Kč
MÍSTO Praha
WEB

EXPERT holindg své služby poskytuje firmám všech velikostí. Širokou nabídku služeb opírá především o vedení účetnictví, poradenství a zpracování mzdových agend. V roce 2012 společnost získala více nových klientů a s touto změnou začala plánovat systematický rozvoj firmy a její budoucnost. V rámci této změny došlo i na požadavek řešit nedostatečně dimenzovanou IT infrastrukturu a efektivnější správu dat a jejich zabezpečení.

Náš profit je vždy a přímo spojen s úspěchem klienta, a to proto, že v případě jasné a otevřené dohody s ním se z nás stává ne objekt tendru, ale jakási technologická divize klienta, jejíž zázemí tvoří i informační systém ABRA Gen.
Eva Macháčková
EXPERT holding

Vedení firmy se v tomto období rozhodlo integrovat evidence do jedné databáze v podobě nového informačního systému a software postavit na nové hardwarové platformě.

V RÁMCI VÝBĚROVÉHO řízení Expert Holding oslovil několik českých dodavatelů ekonomických a informačních systémů. Vyhodnocení nabídek ukázalo jako nejvíce vyhovující řešení z dílny ABRA Software. ABRA Gen ve výběrovém řízení uspěl díky pokrytí všech původních požadavků. Jedním z nich byl přístup do informačního systému z firemní sítě a zároveň vzdáleně přes internet.

DODAVATELEM ŘEŠENÍ  se stala společnost MARaCO, působící ve Středočeském kraji jako Premium Partner ABRA Software. MARaCO navíc dodalo i hardwarové řešení optimalizované pro systém ABRA G2, ABRA Server Q100.

ABRA SERVER Q100 je kompletován v České republice a je sladěn a testován pro systémy ABRA. Dodáván je v několika konfiguračních variantách a barevných kombinacích.

„PRO FIRMU naší velikosti je symbióza informačního systému ABRA Gen spolu se Serverem Q100 stabilním a dostatečně dimenzovaným řešením pro všechny firemní agendy,“ hodnotí řešení Bc. Eva Macháčková ze společnosti Expert Holding.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ