EXPERT holding

Expert holding podniká v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, nabízí službu optimalizace nákladů firem, poradenství v oblasti dotací a zpracování mezd a personalistiky.

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Dovoluje přístup do informačního systému z firemní sítě a zároveň vzdáleně přes internet.
  • Integrace evidence do jedné databáze v podobě nového informačního systému
  • Nová hardwarová platforma.
  • Spojení hardwarové části s informačním systémem ABRA Gen od jednoho dodavatele, s jednou zárukou a jednou servisní podporou pro HW i SW komponenty.
OBOR Finance, Jádro, Obchod
ZAMĚSTNANCI
ROČNÍ OBRAT mil. Kč
MÍSTO Praha
WEB

EXPERT holindg své služby poskytuje firmám všech velikostí. Širokou nabídku služeb opírá především o vedení účetnictví, poradenství a zpracování mzdových agend. V roce 2012 společnost získala více nových klientů a s touto změnou začala plánovat systematický rozvoj firmy a její budoucnost. V rámci této změny došlo i na požadavek řešit nedostatečně dimenzovanou IT infrastrukturu a efektivnější správu dat a jejich zabezpečení.

Náš profit je vždy a přímo spojen s úspěchem klienta, a to proto, že v případě jasné a otevřené dohody s ním se z nás stává ne objekt tendru, ale jakási technologická divize klienta, jejíž zázemí tvoří i informační systém ABRA Gen.
Eva Macháčková
EXPERT holding

Vedení firmy se v tomto období rozhodlo integrovat evidence do jedné databáze v podobě nového informačního systému a software postavit na nové hardwarové platformě.

V RÁMCI VÝBĚROVÉHO řízení Expert Holding oslovil několik českých dodavatelů ekonomických a informačních systémů. Vyhodnocení nabídek ukázalo jako nejvíce vyhovující řešení z dílny ABRA Software. ABRA Gen ve výběrovém řízení uspěl díky pokrytí všech původních požadavků. Jedním z nich byl přístup do informačního systému z firemní sítě a zároveň vzdáleně přes internet.

DODAVATELEM ŘEŠENÍ  se stala společnost MARaCO, působící ve Středočeském kraji jako Premium Partner ABRA Software. MARaCO navíc dodalo i hardwarové řešení optimalizované pro systém ABRA G2, ABRA Server Q100.

ABRA SERVER Q100 je kompletován v České republice a je sladěn a testován pro systémy ABRA. Dodáván je v několika konfiguračních variantách a barevných kombinacích.

„PRO FIRMU naší velikosti je symbióza informačního systému ABRA Gen spolu se Serverem Q100 stabilním a dostatečně dimenzovaným řešením pro všechny firemní agendy,“ hodnotí řešení Bc. Eva Macháčková ze společnosti Expert Holding.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte se nás zeptat…

Kontaktujte nás

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ