FV Plast

ABRA BI firmě umožňuje získat report stisknutím jednoho tlačítka.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Automatizuje běžné firemní procesy.
  • ABRA BI umožňuje sledovat vývoj např. skladových zásob v čase, pracovat s aktuálním přehledem obratu, manažerskými výsledovkami, pružně reagovat na informace o pohledávkách a závazcích z obchodního styku apod.
  • Data v ABRA BI jsou živá, tedy online, a zároveň dostupná z jakéhokoliv zařízení i se vzdáleným přístupem.
  • Umožňuje uživatelské úpravy pro individuální potřeby firmy, například při tvorbě sestav nebo přidávání uživatelských polí.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod, Vizualizace dat
ZAMĚSTNANCI 180
ROČNÍ OBRAT 730 mil. Kč
MÍSTO Středočeský kraj
WEB www.fv-plast.cz

ABRA BI je ve společnosti FV Plast nástrojem online reportingu, ale i zdrojem dat pro další práci. portál typu Business Intelligence vedení společnosti využívá k podpoře řízení na úrovni controllingu, obchodu, logistiky a výroby.

FV Plast a.s., tradiční český výrobce plastových potrubních systémů se specializací na výrobu plastových trubek, tvarovek a armatur pro rozvody vody, vzduchu a ústřední a podlahové vytápění. Ing. Kamil Mahovský, generální ředitel FV Plastu, firmu charakterizuje: „V současnosti jsme druhý největší dodavatel na domácím trhu. Ve 2 závodech působíme na 6000 m2 výrobních hal a se 180 zaměstnanci produkujeme roční obrat 730 mil. Kč. Osmdesát procent naší produkce směřuje  do zahraničí, do více než 48 zemí světa.“

SYSTÉM V PODNIKÁNÍ
Do roku 2008 byl informační systém ABRA Gen ve společnosti FV Plast využíván pouze pro statutární agendy. V tomto roce management firmy rozhodl o efektivnějším využití funkcí systému pro podporu řízení firmy.

ERP NA MÍRU
FV Plast začal informační systém aktivně přizpůsobovat svým konkrétním požadavkům. Dokázal mnoho úkonů automatizovat, a lépe tak ve svůj prospěch využívat stávající informační infrastrukturu. „V systému Gen oceňuji možnost uživatelských úprav pro naše individuální potřeby, například při tvorbě sestav nebo přidávání uživatelských polí,“ říká Ing. David Behner, ředitel obchodu pro ČR a SR.

BUSINESS INTELLIGENCE
Informační systém je dnes úzce propojen s aplikací typu Business Intelligence, ABRA BI. „Pomáhá nejen oddělení controllingu, ale také obchodu, výrobě a logistice. Největším přínosem je to, že data v ABRA BI jsou živá, tedy online, a zároveň dostupná z jakéhokoliv zařízení i se vzdáleným přístupem. Důležité je, že informace v ABRA BI jsou jednotné, a všichni tak pracují se stejnými čísly,“ upřesňuje výhody reportingu David Behner, který přes ABRA BI sleduje především výkony obchodníků.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ