Hama

Hama odbavuje téměř dvě třetiny objednávek přes ABRA E-shop.

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Automaticky ukládá objednávky z elektronického obchodu přímo do ERP systému.
  • Řídí efektivní elektronickou výměnu dat mezi informačním systémem a e‑shopem a rovněž s německým koncernem Hama.
  • Připravuje patnáct různých reportů, které jsou automaticky generovány v ABRA BI. Zahrnuje např. komplexní reporting obchodu, reporting pro mateřskou společnost nebo detailní sledování skladových zásob.
  • Díky elektronické výměně dokumentů (EDI) eliminuje nutnost ručně porovnávat příjemky s dodacími listy a šetří tak čas a přináší jistotu nulové chybovosti při vystavování faktur.
OBOR Obchod, Vizualizace dat
ZAMĚSTNANCI 144
ROČNÍ OBRAT 400 mil. Kč
MÍSTO Jihomoravský kraj
WEB www.hama.cz/

České zastoupení společnosti Hama hledalo komplexní nástroj obchodu a administrativy. Zároveň potřebovalo efektivní řešení datové komunikace s německým koncernem. Vybralo si flexibilní informační systém ABRA Gen, který přes integrovaný ABRA E-shop vyřizuje téměř dvě třetiny B2B objednávek.

Zásadní přínos ABRA Gen: E-shop a ABRA BI

Základním prodejním nástrojem firmy je B2B e-shop, přes který jde 58 % objednávek. Hama používá e-shop integrovaný v informačním systému ABRA Gen. V ABRA BI firma automaticky generuje patnáct různých reportů, v nichž sleduje obraty, nejprodávanější zboží, marži, vývoj zákazníků, stavy skladů a další důležité obchodní informace.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte se nás zeptat…

Kontaktujte nás