Hama

Hama odbavuje téměř dvě třetiny objednávek přes ABRA E-shop.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Automaticky ukládá objednávky z elektronického obchodu přímo do ERP systému.
  • Řídí efektivní elektronickou výměnu dat mezi informačním systémem a e‑shopem a rovněž s německým koncernem Hama.
  • Připravuje patnáct různých reportů, které jsou automaticky generovány v ABRA BI. Zahrnuje např. komplexní reporting obchodu, reporting pro mateřskou společnost nebo detailní sledování skladových zásob.
  • Díky elektronické výměně dokumentů (EDI) eliminuje nutnost ručně porovnávat příjemky s dodacími listy a šetří tak čas a přináší jistotu nulové chybovosti při vystavování faktur.
blank
OBOR Obchod, Vizualizace dat
ZAMĚSTNANCI 144
ROČNÍ OBRAT 400 mil. Kč
MÍSTO Jihomoravský kraj
WEB www.hama.cz

České zastoupení společnosti Hama hledalo komplexní nástroj obchodu a administrativy. Zároveň potřebovalo efektivní řešení datové komunikace s německým koncernem. Vybralo si flexibilní informační systém ABRA Gen, který přes integrovaný ABRA E-shop vyřizuje téměř dvě třetiny B2B objednávek.

Zásadní přínos ABRA Gen: E-shop a ABRA BI

Základním prodejním nástrojem firmy je B2B e-shop, přes který jde 58 % objednávek. Hama používá e-shop integrovaný v informačním systému ABRA Gen. V ABRA BI firma automaticky generuje patnáct různých reportů, v nichž sleduje obraty, nejprodávanější zboží, marži, vývoj zákazníků, stavy skladů a další důležité obchodní informace.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ