Hasoft

Výroba a prodej stavebních materiálů: maltoviny, lepicí pásky, konstrukční fitinky.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Zajišťuje rychlou B2B komunikaci pomocí elektronické výměny dokumentů EDI.
  • Zavádí kompletně elektronický způsob oběhu dokumentů.
  • Automatizuje obchodní procesy.
  • Umožňuje řadu uživatelských úprav.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod
ZAMĚSTNANCI
ROČNÍ OBRAT mil. Kč
MÍSTO Kraj Vysočina
WEB www.hasoft.cz

Hasoft velkoobchod, s.r.o. je výrobcem a prodejcem stavebních materiálů a konstrukčních fitinek se sídlem v Polné. Firma byla založena v roce 1997, kdy Ing. Ivo Řehák se svou živností přerostl do firmy s patnácti zaměstnanci.

„Rozhodli jsme se jít vlastní cestou. Opustili jsme technické názvy produktů, dali jsme jim jména, kterým rozumí každý. STĚNUSPRAV, DRŽTOFEST, SPRAVBETON nebo NENASÁVEJ nenechají nikoho na pochybách, k čemu jsou určené. Chtěli jsme, aby každý, tedy odborník i laik, mohl s našimi výrobky bez dlouhého vybírání pracovat. To se nám povedlo především proto, že jsme vedle neotřelého designu výrobků neslevili na kvalitě. Držíme receptury a odoláváme tlaku trhu na ‚odlehčování‘ výrobků. V dnešní době jsou již řemeslníci zvyklí s našimi výrobky pracovat, a to nás samozřejmě těší.“

„Podnikat jsem začali na základě důkladného průzkumu trhu. Objevili jsme segment, ve kterém byly doposud etablované pouze zahraniční firmy. Začali jsme se dvěma produkty, jejichž úspěch nám přinesl růst obratu i rozšíření portfólia produktů. Prvním produktem, se kterým jsme skutečně prorazili, byla LEPENKA V KÝBLU, hydroizolační nátěr jako alternativa asfaltových izolačních pásů,“ popisuje Ivo Řehák začátky svého podnikání.

HASOFT SVÉ VÝROBKY  v současnosti dodává do významných hobby řetězců (kde v B2B komunikaci s úspěchem používá EDI) i do specializovaných prodejen se stavebním materiálem. Vedle stavebních materiálů je Hasoft také dodavatelem jedinečného konstrukčního fitinkového systému anglického výrobce Kee Klamp.

HASOFT je úspěšná česká firma s obratem přes 100 miliónů Kč. Jako leader svého oboru prosazuje elektronický způsob oběhu dokumentů, naplno využívá podnikový informační systém ABRA Gen nejen pro vlastní pracovní workflow, ale také v B2B komunikaci.

„ABRA GEN K NAŠEMU PODNIKÁNÍ PATŘÍ. Před lety jsme začali s ABROU GOLD, tu jsme poté nahradili moderním ERP ABRA Gen. Jsme nadšenci do technologií, a tak v ABRA Gen využíváme mnoho funkcí a vychytávek, asi jako málokterý jiný uživatel. Ceníme si otevřenosti celého systému a jeho možností přizpůsobení.“

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ