HASOFT

Výroba a prodej stavebních materiálů: maltoviny, lepicí pásky, konstrukční fitinky.

Barvy Hasoft

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Zajišťuje rychlou B2B komunikaci pomocí elektronické výměny dokumentů EDI.
  • Zavádí kompletně elektronický způsob oběhu dokumentů.
  • Automatizuje obchodní procesy.
  • Umožňuje řadu uživatelských úprav.
Logo Hasoft
OBORVýroba, Obchod, Sklady
ZAMĚSTNANCIn/a
ROČNÍ OBRATn/a
MÍSTOKraj Vysočina
WEBwww.hasoft.cz

Hasoft velkoobchod, s.r.o. je výrobcem a prodejcem stavebních materiálů a konstrukčních fitinek se sídlem v Polné. Firma byla založena v roce 1997, kdy Ing. Ivo Řehák se svou živností přerostl do firmy s patnácti zaměstnanci.

„Rozhodli jsme se jít vlastní cestou. Opustili jsme technické názvy produktů, dali jsme jim jména, kterým rozumí každý. STĚNUSPRAV, DRŽTOFEST, SPRAVBETON nebo NENASÁVEJ nenechají nikoho na pochybách, k čemu jsou určené. Chtěli jsme, aby každý, tedy odborník i laik, mohl s našimi výrobky bez dlouhého vybírání pracovat. To se nám povedlo především proto, že jsme vedle neotřelého designu výrobků neslevili na kvalitě. Držíme receptury a odoláváme tlaku trhu na ‚odlehčování‘ výrobků. V dnešní době jsou již řemeslníci zvyklí s našimi výrobky pracovat, a to nás samozřejmě těší.“

Ivo Řehák, Hasoft

Ivo Řehák

Ředitel, HASOFT

ABRA Software jako dodavatel pro nás není pouhým dodavatelem informačního systému, je pro nás především klíčovým partnerem v podnikání.

„Podnikat jsem začali na základě důkladného průzkumu trhu. Objevili jsme segment, ve kterém byly doposud etablované pouze zahraniční firmy. Začali jsme se dvěma produkty, jejichž úspěch nám přinesl růst obratu i rozšíření portfólia produktů. Prvním produktem, se kterým jsme skutečně prorazili, byla LEPENKA V KÝBLU, hydroizolační nátěr jako alternativa asfaltových izolačních pásů,“ popisuje Ivo Řehák začátky svého podnikání.

HASOFT SVÉ VÝROBKY  v současnosti dodává do významných hobby řetězců (kde v B2B komunikaci s úspěchem používá EDI) i do specializovaných prodejen se stavebním materiálem. Vedle stavebních materiálů je Hasoft také dodavatelem jedinečného konstrukčního fitinkového systému anglického výrobce Kee Klamp.

HASOFT je úspěšná česká firma s obratem přes 100 miliónů Kč. Jako leader svého oboru prosazuje elektronický způsob oběhu dokumentů, naplno využívá podnikový informační systém ABRA Gen nejen pro vlastní pracovní workflow, ale také v B2B komunikaci.

„ABRA GEN K NAŠEMU PODNIKÁNÍ PATŘÍ. Před lety jsme začali s ABROU GOLD, tu jsme poté nahradili moderním ERP ABRA Gen. Jsme nadšenci do technologií, a tak v ABRA Gen využíváme mnoho funkcí a vychytávek, asi jako málokterý jiný uživatel. Ceníme si otevřenosti celého systému a jeho možností přizpůsobení.“

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení HASOFT CZ