Kredit

Výrobní společnost se sortimentem regálových systémů sbírá data o výrobě v reálném čase.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Podporuje běžné obchodní, ekonomické a výrobní procesy firmy s plnou provázaností jednotlivých agend.
  • Díky odvodovým terminálům mají pracovníci ve výrobě mají minimální práci se čtením čárových kódů z výrobních průvodek.
  • Dodává on-line informace o stavu zakázek.
  • Automatizuje dříve ručně zpracovávané agendy.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod, Výroba
ZAMĚSTNANCI
ROČNÍ OBRAT mil. Kč
MÍSTO Zlínský kraj
WEB www.kredit.cz

Společnost KREDIT využívá ERP ABRA Gen. který podporuje běžné obchodní, ekonomické a výrobní procesy firmy s plnou provázaností jednotlivých agend. KREDIT se s ohledem na zvyšování vlastní produktivity práce zaměřil na automatizaci dříve ručně zpracovávaných agend. Například převedl průvodky do digitální podoby a výrazně tak zkrátil strávený čas pracovníků a chybovost v záznamech. Na druhou stranu ne příliš dokonalá evidence výrobních procesů zapříčinila nepřehlednost ve výrobních datech. Tuto situaci komentoval firemní správce informačního systému: „V této době se nedalo s daty o výrobě dobře pracovat. Nebylo v našich silách výrobu průběžně kontrolovat a reálně vyhodnocovat. Rozhodli jsme se najít nástroj, který nám bude poskytovat on-line informace o naší výrobě“.

Pro naši výrobu je spojení informačního systému ABRA Gen s terminály Sembox od Bartechu dobrým řešením pro online kontrolu a vyhodnocování výrobních dat.
Správce sítě firmy Kredit

Ve spojení s rozvojem firmy a její certifikací ISO 9001:2000 a 14001:2004 vyvstaly nové požadavky na okamžité vyhodnocování a sběr dat z výroby. Společnost KREDIT využila doporučení výrobce informačního systému ABRA Gen a oslovila hodonínskou firmu Bartech. Poptávala řešení s cílem komplexního sběru informací o všech výrobních zakázkách.

Ve výběrovém řízení stanovila tyto požadavky:

  • komunikace s  ERP ABRA Gen v reálném čase
  • sběr dat o každé operaci ve výrobě (začátek operace, konec operace, data o pracovníkovi)
  • kontrola dat z výroby
  • jednoduché řešení (jak na instalaci, tak i na pozdější správu — ideálně vlastními silami)

ŘEŠENÍ

Společnost Bartech nejdříve, ve spolupráci s dodavatelem ERP ABRA Gen, provedla analýzu podmínek a požadavků a následně dodala řešení odpovídající potřebám zákazníka. Do výroby umístila terminály Sembox s připojenými snímači čárových kódů Motorola. Systém je přes standardní Ethernet rozhraní propojený s firemním serverem, který data sbírá a zároveň celý systém řídí.

Zavedení nového systému komentuje správce sítě z firmy KREDIT: „Lidé ve výrobě řešení přijali, pro uživatele je jednoduché a komunikace s ABRA Gen probíhá bez prostojů, možnost analyzovat různé aspekty výroby, jako je využitelnost strojů, počty a typy zmetků, dodržování technologických postupů atd.“

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ