Le Premier

API ABRA Flexi je jednoduché, skvělé a funguje s našimi jinými systémy.

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Obchodní data z e-shopu, kamenných prodejen a výroby putují přes API do ABRA Flexi, kde je účetní zpracuje podle potřeby.
  • Le Premier používá na vedení e-shopu, pokladen na prodejnách, skladu a výroby specializovaný systém Odoo, který potřebovala napojit na účetní software. Klíčovou vlastností bylo dobré API, aby bylo propojení rychlé a jednoduché. Proto si vybrala ABRA Flexi.
  • Objednávky, nákup zásob, prodané zboží a další data plují přes API do Flexi, kde se zúčtují podle potřeby. Problém není ani přizpůsobení. Když v Le Premier přecházeli na účtování zásob metodou A, propojení se upravilo.
  • Flexi ve firmě používá šest lidí, a to ve formě desktopové aplikace. Zaměstnanci v kancelářích i na prodejnách pracují s počítači a tablety značky Apple, proto vítají fakt, že Flexi je kompatibilní s operačním systémem iOS. Flexi je sexy i na Macu.
  • IT oddělení si pochvaluje hladkou integraci programů, která byla díky dobře napsanému API levnější a rychlejší než řešení konkurence.
Logo Le Premier
OBORObchod, Výroba
ZAMĚSTNANCI28
ROČNÍ OBRAT100 mil. Kč
MÍSTOPraha, Brno, Hradec Králové
WEBwww.lepremier.cz

Povědomí o kvalitní pánské módě nebylo v roce 2011 zrovna valné a tak se ho Jakub Lohniský rozhodl rozšířit. Založil blog Muzivcesku.cz, kde se mimo jiné dozvíte, že polyesterová kravata není kravata a košile s krátkým rukávem se do saka prostě nenosí. Ještě ten rok rozjel výrobu košil na míru, která se rozrostla také o obleky, kalhoty, kabáty i bundy. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a hlavně přesné míry, které zákazníkům změří specialisté na prodejnách. Ti zadají data do aplikace, která je odešle do výroby. Le Premier ročně ušije na míru 2500 obleků, 11 tisíc košil a stovky kalhot. Firma kromě kamenných prodejen provozuje také e-shop s oblečením i doplňky. 

Jakub Lohniský, Le Premier

Jakub Lohniský

zakladatel Le Premier

„Naši vývojáři si Flexi chválí pro skvělé API, já oceňuji reporting a možnost přehledně sledovat výkonnost firmy.“

Výhody propojení s Flexi: Automatizovaný přenos obchodních dat

Typickým zákazníkem Le Premier je muž ve věku 28 až 35 let, který se pohybuje v oblasti práva, managementu nebo financí. Tito lidé vyžadují kvalitní službu a zároveň rychlé odbavení v prodejně. Kombinace individuálního přístupu a automatizace dat jejich náročné požadavky dokonale splní. Díky propojení přes API funguje automatická synchronizace všech položek a informace v obou systémech jsou stále aktuální. “Před nasazením Odoo a ABRA Flexi jsme neustále řešili systémové problémy. Nyní jsme se konečně dostali do fáze, kdy vše bezproblémově funguje, systémy spolupracují a pokud potřebujeme novou funkci, snadno si ji doprogramujeme do našeho ERP systému a rychle propojíme s Flexi,” uzavíra Jakub Lohniský.

Chytrý software, který si zamilujete

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ