Asiana

Automatizace firemních procesů a online propojení cestovních portálů

Agentura Asiana provozuje osm různých internetových portálů z oblasti cestovního ruchu. Firma potřebuje spolehlivý systém, který obrovské množství každodenních transakcí monitoruje, eviduje a v konečné podobě převádí do podrobných statistik. Veškeré akce nakonec musí být automaticky zavedeny do účetnictví. Automatizaci firemních procesů má již deset let na starosti informační systém ABRA Gen.

  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s účtenkami
  • Stáhnout případovou studii Klaus Timber
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s výrobou
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s logistikou

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém eviduje všechny obchodní transakce probíhající ve virtuálním prostředí a napojuje je na účetnictví.
  • Zajišťuje automatické odesílání všech potřebných potvrzení o rezervaci či o zaplacení zákazníkům a spolupracuje s platebními systémy a bankami.
  • Díky automatizaci umožňuje omezit počet zaměstnanců v účtárně – za patnáct let i při zmnohonásobení obchodních transakcí se počet účetních nezměnil.
  • Monitoruje a eviduje všechny procesy online ve virtuálním prostoru. Operace probíhají po celém světě v reálném čase a v mnoha měnách.
  • Dohlíží na obousměrnou komunikaci – příjem objednávek i automatická potvrzení objednávek a rezervaci služeb směrem k zákazníkovi
„ABRA Gen za nás dělá veškerý backoffice – statistiky, evidence i účetnictví. Na jedné straně je bezpočet služeb jako např. letenka, pojištění nebo ubytování. Na druhé straně je spokojený zákazník, ať korporátní nebo individuální. My jsme mezičlánek. K propojení služeb a klientů používáme řadu systémů a nástrojů. ABRA Gen vše monitoruje a eviduje,“ říká Šárka Litvinová, spoluzakladatelka společnosti Asiana.
Šárka Litvinová, spoluzakladatelka společnosti Asiana.

Zásadní přínos ABRA Gen: Automatizace backoffice procesů

Informační systém zajišťuje automatizovaný běh všech backoffice procesů. Zásadním přínosem ABRA Gen je propojení dat z osmi objednávkových systému Asiany do jedné databáze.

Informace o společnosti

Více o implementaci ABRA Gen ve firmě Asiana spol. s r. o. v PDF souboru:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA