Biopekárna Zemanka 

Specifická výroba vyžaduje přizpůsobivý informační systém.

V rodinné pekárně u Sedlčan se každý měsíc vyrobí 13 tun sušenek, které se vyváží do 12 evropských zemí. V roční produkci jde o téměř 160 tun kvalitního bio pečiva baleného do 1,6 miliónů sáčků. Firma založená v roce 2006 zaměstnává 30 lidí a její obrat překročil  hranici 40 miliónů korun. 

Informační systém ABRA Gen se dokázal přizpůsobit specifické výrobě, která kombinuje tradiční recepturu a moderní technologie. 

  • Stáhnout případovou studii Klaus Timber

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Roztříštěné evidence se sjednotily do uceleného systému. Příkladem je modul CRM, který plně nahradil předchozí kombinaci externího softwaru a poznámek v Excelu.
  • Pracovní tempo nabralo vyšší rychlost, a firmě se tak otevřely nové možnosti. K pekárně u Sedlčan se v létě 2016 přidala pražská výroba zaměřená na pečení bezlepkových sušenek. 
  • Kroky potřebné k výrobě a následné expedici jsou nejen rychlejší, ale také přesnější a do velké míry automatizované. Informační systém ABRA Gen pomáhá Biopekárně Zemanka zdravě růst. 
„Naše výroba je specifická – nemůžeme třeba přesně říct, kolik se z určitého množství zabalí sáčků sušenek. O dva tři sáčky se to může lišit. A přesně v tom nám ABRA Gen vychází vstříc, systém si přizpůsobíme přesně pro naše účely,“  říká Jan Zeman, majitel Biopekárny Zeman
Jan Zeman, majitel Biopekárny Zeman

Zásadní přínos ABRA Gen: Efektivní výroba

ABRA Gen umí rozložit výrobu do několika provázaných kroků, které celý proces významně urychlí. Použitý materiál se automaticky odepíše za skladu a promítne do nákladů. Z jednoho místa lze snadno a rychle vytvořit všechny doklady, které s výrobou souvisí. 

Informace o společnosti

Více o implementaci ABRA Gen ve firmě Biopekárna Zemanka s.r.o. v PDF souboru:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA