Hasoft

VÝROBA A PRODEJ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ: MALTOVINY, LEPICÍ PÁSKY, KONSTRUKČNÍ FITINKY

Ing. Ivo Řehák, ředitel HASOFT Ing. Ivo Řehák, ředitel HASOFT

HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o. je výrobcem a prodejcem stavebních materiálů a konstrukčních fitinek se sídlem v Polné. Firma byla založena v roce 1997, kdy Ing. Ivo Řehák se svou živností přerostl do firmy s patnácti zaměstnanci.

„ROZHODLI JSME SE JÍT VLASTNÍ CESTOU. Opustili jsme technické názvy produktů, dali jsme jim jména, kterým rozumí každý. STĚNUSPRAV, DRŽTOFEST, SPRAVBETON nebo NENASÁVEJ  nenechají nikoho na pochybách, k čemu jsou určené. Chtěli jsme, aby každý, tedy odborník i laik, mohl s našimi výrobky bez dlouhého vybírání pracovat. To se nám povedlo především proto, že jsme vedle neotřelého designu výrobků neslevili na kvalitě. Držíme receptury a odoláváme tlaku trhu na ‚odlehčování‘ výrobků. V dnešní době jsou již řemeslníci zvyklí s našimi výrobky pracovat, a to nás samozřejmě těší.“

ABRA JAKO DODAVATEL pro nás není pouhým dodavatelem informačního systému, je pro nás především klíčovým partnerem v podnikání.“

DALI JSME JMÉNO A TVÁŘ STAVEBNÍM MATERIÁLŮM.

Ing. Ivo Řehák, ředitel HASOFT

PODNIKAT JSME ZAČALI na základě důkladného průzkumu trhu. Objevili jsme segment, ve kterém byly doposud etablované pouze zahraniční firmy. Začali jsme se dvěma produkty, jejichž úspěch nám přinesl růst obratu i rozšíření portfólia produktů. Prvním produktem, se kterým jsme skutečně prorazili, byla LEPENKA V KÝBLU, hydroizolační nátěr jako alternativa asfaltových izolačních pásů,“ popisuje Ivo Řehák začátky svého podnikání.

HASOFT SVÉ VÝROBKY  v současnosti dodává do významných hobby řetězců (kde v B2B komunikaci s úspěchem používá EDI) i do specializovaných prodejen se stavebním materiálem. Vedle stavebních materiálů je HASOFT také dodavatelem jedinečného konstrukčního fitinkového systému anglického výrobce Kee Klamp.

Hydroizolační nátěr společnosti HASOFT

Voděodpudivý nátěr HASOFT Nenasávej

HASOFT je úspěšná česká firma s obratem přes 100 miliónů Kč. Jako leader svého oboru prosazuje elektronický způsob oběhu dokumentů, naplno využívá podnikový informační systém ABRA G3 nejen pro vlastní pracovní workflow, ale také v B2B komunikaci.

ABRA G3 K NAŠEMU PODNIKÁNÍ PATŘÍ. Před lety jsme začali s ABROU GOLD, tu jsme poté nahradili moderním ERP ABRA G3. Jsme nadšenci do technologií, a tak v ABŘE využíváme mnoho funkcí a vychytávek, asi jako málokterý jiný uživatel. Ceníme si otevřenosti celého systému a jeho možností přizpůsobení.

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA