KLAUS Timber

Expanze do zahraničí vyžaduje informační systém

Česká firma KLAUS Timber posiluje pozice na zahraničních trzích. Potřebuje k tomu prezentovat své výsledky na profesionální úrovni. Znamená to zajistit aktuální přehled o výrobě i systematické sledování skladových zásob. Informační systém ABRA Gen uzpůsobený dřevařské výrobě splňuje firmě všechny požadavky.

  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s účtenkami
  • Stáhnout případovou studii Klaus Timber
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s výrobou
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s logistikou

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Firma potřebuje získávat aktuální informace z výroby, přesně evidovat skladové zásoby a dostávat sofistikované obchodní přehledy. ABRA Gen dodává přehledné reporty.
  • ABRA Gen je poskládán podle potřeb firmy. Nasazení PLM terminálů do výroby zajišťuje dokonalou kontrolu nad celým procesem.
  • Systém čárových kódů udržuje sklad přehledný a v pořádku.
  • Implementace ABRA Gen přináší firmě úsporu v lidských zdrojích, přehled o pohybu surovin i výrobků a snížení nákladů optimalizací výrobních prostředků.
„Věděl jsem, že potřebujeme řídit výrobu, využít štítky, čárové kódy a čtečky. Rozumím výrobě palet a investičním rozhodnutím, ale ne softwaru tohoto typu. O tom, jakého dodavatele zvolím, jsem přemýšlel asi dva roky. Pro ABRA Software jsem se nakonec rozhodl na základě osobní důvěry, navíc je to česká firma, to mi přišlo fajn. Chlapi, co přijeli na analýzu, řekli, že systém poskládají, jak potřebuji. A opravdu ho tak poskládali,“ říká Marcel Klaus, ředitel a předseda představenstva KLAUS Timber, a.s.
Marcel Klaus, ředitel a předseda představenstva KLAUS Timber, a.s.

Zásadní přínos ABRA Gen: PLM Terminály a čárové kódy

Nasazením PLM terminálů do výroby firma získává okamžitý přehled a plnou kontrolu nad výrobní kapacitou. Pomocí Barcode 128B kódů firma dokáže kdykoliv zjistit přesnou historii každé vyrobené palety.

Informace o společnosti

Více o implementaci ABRA Gen ve firmě KLAUS Timber, a.s. v PDF souboru:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA