PETROF

Česká piana, světový zvuk

České firmě PETROF chyběl optimální nástroj řízení a potýkala se s roztříštěnou evidencí a nesourodými daty z mnoha softwarových aplikací. Proto se rozhodla modernizovat chod firmy pomocí all-in-one řešení informačního systému ABRA Gen. Skvěle provedená implementace umožňuje firmě soustředit se na kvalitu výroby a obchod.

  • Stáhnout případovou studii Klaus Timber

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém pomocí svých modulů výroby, skladů a obchodních agend umožňuje uceleně mapovat celý výrobní proces až po expedici.
  • Prostřednictvím CRM modulu analyzuje chování zákazníků a dodavatelů a tím dává firmě velké možnosti celý tento proces vhodně optimalizovat.
  • Vytváří měsíční ucelené reporty, které vedení firmy pomáhají při rozhodování o budoucí strategii v jednotlivých teritoriích, modelových řadách nebo nových výrobcích.
  • Eviduje všechny pracovní i technologické postupy.
„Chtěli jsme sjednotit evidenci na jednom místě a k tomu nám pomohl systém ABRA Gen. ABRA Software nám umožňuje řešit vše s jednou kontaktní osobou. To zjednodušuje komunikaci a naše požadavky jsou vždy rychle vyřízeny.“ Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, spol. s r.o.
Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, spol. s r.o.

Zásadní přínos ABRA Gen: CRM na míru a ucelená výroba

Modul CRM byl přizpůsoben podle požadavků zákazníka a firmě pomáhá podrobně analyzovat chování zákazníků a dodavatelů z celého světa. Sjednocením všech výrobních a skladových procesů firma získala maximální kontrolu nad celou produkcí

Informace o společnosti

Více o implementaci ABRA Gen ve firmě PETROF, spol. s r.o. v PDF souboru:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA