Studio 51 

API ABRA Gen zrychluje práci e-shopů.

Studio 51 provozuje čtyři online obchody, které jsou napojené na informační systém ABRA Gen. Firma díky propojení pomocí API ABRA Gen zvládá vyřizovat objednávky v řádu minut. Zásilky přitom posílá nejen do Evropy, ale rovnou do celého světa. Třeba i do New Yorku, kde se balík může objevit už druhý den.

Informační systém ABRA Gen pomohl Studiu 51 k rychlejšímu zpracování objednávek a ke zrychlení práce ve skladu.

  • Stiahnuť prípadovú štúdiu Klaus Timber
  •  

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • S přehledem zásob. V každém ze čtyř online obchodů je možné zobrazit přesný stav zásob v reálném čase. Stav skladu se do e-shopu importuje z informačního systému ABRA Gen.
  • S evidencí objednávek. Přijaté objednávky se přes API dostávají do informačního systému, a to včetně cen a připojené firmy. Informace k objednávkám se čerpají do vydaných faktur, dodacích listů a dalších položek.
  • S expedicí zboží. Rychlý odbyt zásilek je zajištěn prostřednictvím propojení se službou Balíkobot a přes API je řešen i osobní odběr: Když je objednávka připravená k odeslání, místo exportu balíku se spustí funkce API pro spojení s e-shopem, který zákazníkovi odešle mail s informací, že už si zásilku může vyzvednout. 
„API považujeme za klíčovou součást moderního informačního systému a jsme rádi, že ABRA Gen tuto možnost nabízí. Rychlá online komunikace e-shopu s informačním systémem nám umožňuje například v reálném čase přenášet objednávky z e-shopů do ABRA Gen či zobrazovat ve všech našich internetových obchodech přesné informace o skladové dostupnosti,“ říká Ondřej Bělohlávek, jednatel Studia 51
Ondřej Bělohlávek, jednatel Studia 51

Zásadní přínos ABRA Gen: Propojení pomocí API

Studio 51 provozuje čtyři e-shopy, využívá službu automatické expedice Balíkobot a má implementovaný ERP ABRA Gen. Díky API ABRA Gen se výhody všech zmíněných systémů propojují v jeden super výkonný virtuální stroj.

Informace o společnosti

Viac o implementácii ABRA Gen vo firme Studio 51 v PDF súbore:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA