TUBAPACK

Důsledná organizace výroby a skladu

Slovenská firma TUBAPACK, a.s. hledala informační systém, který do výroby přinese detailní přehled. Měla jasnou vizi a hledala její realizaci. Vyžadovala spolehlivý systém čárových kódů a jejich čteček, výrobní terminály a polohované sklady. Pro analýzu výroby nebo přehled nákladovosti a ziskovosti zakázek potřebovala zajistit aktuální přehledy. Od systému očekávala flexibilitu s možností uživatelských úprav.

Všechny požadavky TUBAPACKu dokázalo splnit komplexní řešení all-in-one systému ABRA Gen.

  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s účtenkami
  • Stáhnout případovou studii Klaus Timber
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s výrobou
  • Případová studie Klaus Timber pomáhá s logistikou

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém ABRA Gen eviduje detailní informace o výrobku, přesnou dobu, kdy se daná šarže vyráběla a počet výrobků v dané šarži.
  • ABRA Gen umožňuje kdykoliv nahlédnout do historie výrobku.
  • Efektivní řízení výroby je vyřešeno nasazením PLM terminálů.
  • Organizaci skladu zajišťuje systém ABRA Gen pomocí pokročilých 2D kódů.
  • Načítání na sklad a rychlý přesun materiálu do výroby usnadňuje mobilní terminál s aplikací WMS Mobile Terminal (Mobilní skladník).
„Ve výrobě máme PLM terminály naprogramované na míru. Na míru je vytvářená agenda palet a řadu individuálních úprav máme i ve výrobních příkazech. Sledujeme například čas výroby – víme přesně, odkdy dokdy se konkrétní zakázka vyrábí, a tak můžeme sledovat režijní náklady. Pokud má zákazník problém s krabicí, stačí, aby nám poslal Datamatrix kód a my dokážeme dohledat vše potřebné – kdo a kdy s výrobkem pracoval. Dokážeme tak efektivně řešit stížnosti a přijímat nápravná opatření,“ říká Richard Paczelt, koordinátor výroby TUBAPACK, a.s.
Richard Paczelt, koordinátor výroby TUBAPACK, a.s.

Zásadní přínos ABRA Gen: WMS Mobile Terminal a PLM terminály

Efektivní a bezchybnou práci ve skladu organizuje ABRA Gen pomocí čárových kódů a jejich bezdrátových čteček ovládaných chytrou aplikací WMS Mobile Terminal (Mobilní skladník). Pomocí mobilních terminálů je realizováno také vyskladňování materiálů do výroby, která je řízena prostřednictvím programovatelných PLM terminálů.

Informace o společnosti

Více o implementaci ABRA Gen ve firmě TUBAPACK, a.s. v PDF souboru:

STÁHNOUT PDF

Společnost YVES ROCHER používá informační systém ABRA
Společnost PETROF používá informační systém ABRA
Společnost LAKTOS používá informační systém ABRA