Prusa Research

ABRA Flexi tvoří IT zázemí miliardového byznysu. 

Prusa Research 3D tisk

V čem ABRA Flexi pomáhá?

  • Když po čtyřech letech podnikání firma vyrostla natolik, že potřebovala větší prostory, bylo zároveň jasné, že spreadsheety na Google Docs už nestačí. Na přelomu roku 2016/2017, kdy zaměstnávala 60 lidí a měsíčně prodala 600 tiskáren, začíná účtovat v ABRA Flexi. 
  • Flexi usnadňuje intagraci s dalšími systémy.. “Potřebovali jsme ekonomický software, na který můžeme napojit náš e-shop a externí systém na skladové hospodářství a tím celé účetnictví zautomatizovat. Z velké části tak rozhodlo vaše skvělé API,” říká zakladatel firmy Josef Průša.
  • Ve Flexi účetní oddělení zpracovává přijaté objednávky z online obchodu, počítá mzdy a využívá analytické přehledy.
Logo Prusa Research
OBORVýroba, Obchod
ZAMĚSTNANCI600
ROČNÍ OBRAT2000 mil. Kč
MÍSTOPraha
WEBwww.prusa3d.cz

Když něco končí, něco dalšího začíná. Josef Průša se v roce 2012 (coby dvaadvacetiletý) rozhodl opustit Vysokou školu ekonomickou (jednoduše proto, že ho nebavila) a rozjet byznys s 3D tiskem, kterému se roky věnuje jako fanoušek. V té době už má na kontě vlastní vyhřívanou podložku, která zlepšuje přilnavost první vrstvy, a dokonce i třetí inovaci modelu Prusa Mendel – základ současného přístroje Original Prusa i3. Jak přiblížit jeho funkci? „Představte si, že svůj model rozkrájíte na plátky, jako bramboru na chipsy, a poté nakreslíte tavnou pistolí jeden chips za druhým, až máte celou bramboru,“ vysvětluje Josef Průša.

Josef Průša, Prusa Research

Josef Průša

Zakladatel Prusa Research

„Naše firma je digitální a internetová už od začátku. A Flexi nám v tom pomáhá.“

Své tiskárny prodává přes e-shop napojený na Flexi, které zpracovává objednávky, generuje faktury a pod taktovkou má kompletní účetnictví včetně mezd a informací z externího systému na skladování. Detaily miliardového byznysu, se kterým ABRA Flexi pomáhá, čtěte ve velkém rozhovoru s Josefem Průšou. Přečíst si můžete také 3 kroky, které inovátor uskutečnil, aby se přizpůsobil měnícím se podmínkám během pandemie.

Chytrý software, který si zamilujete

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ