Studio 51

API ABRA Gen zrychluje práci e-shopů.

Logistika

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • S přehledem zásob. V každém ze čtyř online obchodů je možné zobrazit přesný stav zásob v reálném čase. Stav skladu se do e-shopu importuje z informačního systému ABRA Gen.
  • S evidencí objednávek. Přijaté objednávky se přes API dostávají do informačního systému, a to včetně cen a připojené firmy. Informace k objednávkám se čerpají do vydaných faktur, dodacích listů a dalších položek.
  • S expedicí zboží. Rychlý odbyt zásilek je zajištěn prostřednictvím propojení se službou Balíkobot a přes API je řešen i osobní odběr: Když je objednávka připravená k odeslání, místo exportu balíku se spustí funkce API pro spojení s e-shopem, který zákazníkovi odešle mail s informací, že už si zásilku může vyzvednout.
Logo Studio 51
OBORObchod, E-shop
ZAMĚSTNANCI10
ROČNÍ OBRAT40 mil. Kč
MÍSTOPraha
WEBwww.sexshop51.cz

Studio 51 provozuje čtyři online obchody, které jsou napojené na informační systém ABRA Gen. Firma díky propojení pomocí API ABRA Gen zvládá vyřizovat objednávky v řádu minut. Zásilky přitom posílá nejen do Evropy, ale rovnou do celého světa. Třeba i do New Yorku, kde se balík může objevit už druhý den.

Informační systém ABRA Gen pomohl Studiu 51 k rychlejšímu zpracování objednávek a ke zrychlení práce ve skladu.

Ondřej Bělohlávek, Studio 51

Ondřej Bělohlávek

Jednatel, Studio 51

API považujeme za klíčovou součást moderního informačního systému a jsme rádi, že ABRA Gen tuto možnost nabízí. Rychlá online komunikace e-shopu s informačním systémem nám umožňuje například v reálném čase přenášet objednávky z e-shopů do ABRA Gen či zobrazovat ve všech našich internetových obchodech přesné informace o skladové dostupnosti.

Zásadní přínos ABRA Gen: propojení pomocí API

Studio 51 provozuje čtyři e-shopy, využívá službu automatické expedice Balíkobot a má implementovaný ERP ABRA Gen. Díky API ABRA Gen se výhody všech zmíněných systémů propojují v jeden super výkonný virtuální stroj.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení Studio 51 CZ