TEMO – telekomunikace

ABRA Gen optimalizoval procesy ve společnosti TEMO telekomunikace.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Eviduje všechna data obchodního charakteru a umožňuje managementu velmi jednoduše a rychle vyhodnocovat nabídková řízení a efektivitu realizovaných zakázek.
  • Využívá elektronickou fakturaci.
  • Zjednodušuje rozsáhlou evidenci ve skladu.
  • Zvyšuje přehlednost a efektivitu všech podpůrných procesů a čerpání dat z IS.
  • Integrace veškerých dat v jedné databázi, jednoduchost zadávání prvotních dokladů a otevřenost systému pro tvorbu takřka libovolného reportingu.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod
ZAMĚSTNANCI
ROČNÍ OBRAT mil. Kč
MÍSTO Praha
WEB www.temo.cz

TEMO — telekomunikace a.s. je technologicky orientovaná firma se zaměřením na služby v oblasti telekomunikačních, slaboproudých a silnoproudých systémů a sítí. Komplexně dodávané služby nabízí v mnoha oblastech: od výstavby velkých telekomunikačních sítí pro nadnárodní společnosti, přes instalaci bezpečnostních, informačních a datových systémů pro administrativní budovy, datová centra, výrobní a skladové haly, až po instalaci bytových rozvodů u jednotlivých zákazníků.

S pomocí ABRA Gen efektivně vyhodnocujeme nabídková řízení.

Michal Setnický
Výkonný ředitel, TEMO - telekomunikace

Společnost se rozhodla růst obchodních transakcí podpořit na úrovni administrativy sjednocením, zjednodušením a provázáním dílčích evidencí prostřednictvím informačního systému.

„Chtěli jsme odstranit evidence vedené v sešitech MS Excel a plnohodnotně je nahradit evidencemi v agendách informačního systému. Pro operativní podporu řízení nám však náš zavedený způsob vyhodnocování plně vyhovoval, a tak jsme chtěli zachovat výstupy v tabulkách a grafech, na něž jsme byli u Excelu zvyklí,“ říká Michal Setnický, výkonný ředitel společnosti.

ETAPA VÝBĚRU informačního systému a příprav na jeho zavedení trvala takřka rok. Byli k ní přizváni všichni klíčoví zaměstnanci společnosti, kteří tak měli možnost výběr systému přímo ovlivnit.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ vyhrála ABRA Gen, jako dodavatel služeb byla vybrána společnost FLORES Software. Vlastnímu rozhodnutí ve výběrovém řízení předcházela podrobná analýza potřeb firmy v konfrontaci s možnostmi, které ERP ABRA Gen nabízí.

Rozhodujícím faktorem byla schopnost ABRA Gen integrovat veškerá data v jedné databázi. Dále jednoduchost zadávání prvotních dokladů a otevřenost systému pro tvorbu takřka libovolného reportingu.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ