TUBAPACK

Důsledná organizace výroby a skladu.

Výroba obalů Tubapack

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém ABRA Gen eviduje detailní informace o výrobku, přesnou dobu, kdy se daná šarže vyráběla a počet výrobků v dané šarži.
  • ABRA Gen umožňuje kdykoliv nahlédnout do historie výrobku.
  • Efektivní řízení výroby je vyřešeno nasazením PLM terminálů.
  • Organizaci skladu zajišťuje systém ABRA Gen pomocí pokročilých 2D kódů.
  • Načítání na sklad a rychlý přesun materiálu do výroby usnadňuje mobilní terminál s aplikací WMS Mobile Terminal (Mobilní skladník).
Logo Tubapack
OBORVýroba, Sklady
ZAMĚSTNANCI250
ROČNÍ OBRAT357 mil. Kč
MÍSTOSlovenská republika
WEBwww.tubapack.eu

Slovenská firma TUBAPACK, a.s. hledala informační systém, který do výroby přinese detailní přehled. Měla jasnou vizi a hledala její realizaci. Vyžadovala spolehlivý systém čárových kódů a jejich čteček, výrobní terminály a polohované sklady. Pro analýzu výroby nebo přehled nákladovosti a ziskovosti zakázek potřebovala zajistit aktuální přehledy. Od systému očekávala flexibilitu s možností uživatelských úprav.

Všechny požadavky TUBAPACKu dokázalo splnit komplexní řešení all-in-one systému ABRA Gen.

Richard Paczelt, TUBAPACK

Richard Paczelt

Koordinátor výroby, TUBAPACK, a.s.

Mobilní terminály nám pomáhají nejen s evidencí vstupního materiálu, ale i při přesunech výrobků mezi sklady a při kompletním balení včetně vytváření paletových štítků, které popisují hotové zabalené výrobky na paletě. Při vyskladnění se pomocí terminálu vytváří dodací list.

Zásadní přínos ABRA Gen: WMS Mobile Terminal a PLM terminály

Efektivní a bezchybnou práci ve skladu organizuje ABRA Gen pomocí čárových kódů a jejich bezdrátových čteček ovládaných chytrou aplikací WMS Mobile Terminal (Mobilní skladník). Pomocí mobilních terminálů je realizováno také vyskladňování materiálů do výroby, která je řízena prostřednictvím programovatelných PLM terminálů.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ