Twisto

Flexi podporuje rychlý přístup k informacím a importy z Excelu řeší na jedničku.

Twisto jede na Flexi

V čem ABRA Flexi pomáhá?

  • Fintech firma s vysokým tempem růstu v minulosti používala systém, který nebyl v cloudu. Efektivní alternativu s možností bezpečně ukládat data mimo vlastní zařízení našla v ABRA Flexi.
  • Software řeší kompletní účetnictví a poskytuje podporu pro sestavování finančních reportů, rozpočtů, auditů a daňových přehledů.
  • S Flexi ve firmě pracují čtyři lidé – tři s desktop aplikací a jeden s webovým rozhraním dostupným kdykoli a kdekoli na mobilu, tabletu i telefonu. „Nejvíce oceňuji přístup k informacím, možnosti účtování a otevřený svět importů a exportů,“ říká hlavní účetní Twisto Payments Ondřej Mikšík.
Logo Twisto
OBORFinance
ZAMĚSTNANCI50
ROČNÍ OBRAT160 mil. Kč
MÍSTOPraha
WEBwww.twisto.cz

Čím byl pro Českou republiku revoluční rok 2013? Twisto na zdejším trhu jako první představilo systém odložených plateb. Tzv. BNPL (z anglického Buy now, pay later) umožňuje přes tlačítko spřátelených e-shopů nakoupit bez okamžité útraty a zboží v dané lhůtě buď vrátit, nebo zaplatit. Druhá možnost se hodí například ve chvíli, kdy je něco ve slevě a výplata přijde až za pár dní. Twisto později ke svým službám přidalo také platební kartu, aplikaci, rozložení nákupu na třetiny a na splátky. Od roku 2018 působí i na polském trhu.

Michal Šmída, Twisto

Michal Šmída

Zakladatel Twisto

„Cloud & Design. Hlavní atributy, které rozhodly o výběru Flexi.“

Společnost se chce do budoucna ještě víc zaměřit na silný růst, automatizaci a digitalizaci. V ABRA Flexi tak nachází ideální IT zázemí, kde může pohodlně a bezpečně uskutečňovat své plány.

Chytrý software, který si zamilujete

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení Twisto CZ