Unuodesign

„ABRA Flexi nám pomáhá růst. Díky Flexi ovládáme již 7 e-shopů.“

V čem ABRA Flexi pomáhá?

  • Po pěti letech zkušeností s jiným informačním systémem Petra Plemlová hledala řešení, které umožní živé propojení e-shopu s účetním programem: „Díky integraci mezi Flexi a Shoptetem jsme schopni aktualizovat naše data na denní bázi.“
  • Faktury generované v e-shopu plují přes API do Flexi, což pomáhá efektivně plánovat nákup zboží.
  • Ve firmě s Flexi pracuje kolem pěti lidí a všichni k němu přistupují přes webové rozhraní.
  • O hladkou integraci se postaral jeden z Flexi partnerů Dativery.
Logo Unuo
OBORObchod
ZAMĚSTNANCI50
ROČNÍ OBRAT100 mil. Kč
MÍSTOJihočeský kraj
WEBwww.unuo.cz

Překážky v podnikání? “Když jsem to zvládla sama se čtyřmi děti, tak to tak těžké být nemůže.”

Čtete dobře. Petra Plemlová se pár let zpět ocitla v nelehké situaci. Starala se o rodinu, studovala vysokou školu a začala šít a prodávát oblečení pro děti. V samém shonu nevěnovala pozornost tomu, že se jí hroutí manželství. To, že skončilo, ale paradoxně vedlo k novému začátku.

Petra Plemlová,UNUO

Petra Plemlová

UNUO

„Pro mě jako pro majitelku jsou živá data doslova pokladem pro manažerské účetnictví a efektivní plánování nákupů.“

Hlava přepnula do praktického režimu a tak vznikl nápad prodávat kromě oblečení také látky, které zbyly po šití. Idea se chytla a Petra Plemlová rozjela ve velkém vlastní e-shop. V čem tkví hlavní úspěch? Jako bývalá učitelka v mateřské škole věděla, jak je náročné docílit toho, že se třicet dětí před procházkou oblékne rychle a správně. Kalhoty proto šije bez kapes a zipů a se stejným zadním i předním střihem, takže děti si je klidně můžou obléknout i “naopak”.

V sortimentu jsou také bundy, čepice a nákrčníky, které se nedávno rozrostly také ve velikosti pro maminky. Září barvami i chytlavými vzory a hodí se do deště i větru.

“Firma je jako hodinový strojek, není možné mít vybroušené jen jedno kolečko. Všechno musí fungovat celistvě od výrobního plánování až po finanční a marketingové.” Petra Plemlová, zakladatelka UNUO

Hlavní výhody propojení s Flexi: synchronizace a manažerský přehled

Úspěšná česká firma vyrábějící  funkční oblečení pro děti (i jejich maminky) prodává své zboží šikovně přes vlastní e-shopy Unuo.cz a Unuodesign.cz. Zakladatelka společnosti Petra Plemlová hledala řešení, které umožní e-shop  synchronizovat s účetním programem. To se povedlo díky propojení online obchodu s ABRA Flexi  – účetní data se nyní aktualizují na denní bázi.  Flexi pomáhá s efektivním plánováním, které je pro řízení firmy klíčové:

“Pro mě jako pro majitelku jsou živá data doslova pokladem pro managerské účetnictví a efektivní plánování nákupů.”

Chytrý software, který si zamilujete

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ