Řešení pro malé firmy a podnikatele

Pomáháme malým firmám dokázat velké věci. Podnikejte naplno a efektivně.

ZJISTĚTE, CO VŠE UMÍ ABRA GEN
blank

Nezáleží na tom, zda podnikáte sami nebo kolik máte zaměstnanců. Není třeba implementovat velké systémy a nákladná řešení. Díky variabilitě modulárního systému ABRA Gen a nabídce našich odborných služeb vám pomůžeme sestavit vhodnou kombinaci tak, aby vyhověla právě vašim potřebám.

Ať potřebujete přehledné řešení skladu, funkční e-shop, komplexní účetní nebo IT služby na klíč nebo odbornou podporu a pomoc, jsme připraveni.

ABRA Gen

Špičkový modulární informační software třídy ERP. Informační systém vám uvolní ruce od nadbytečné administrativy a ušetří vám náklady i čas. Moduly lze variabilně kombinovat tak, abyste vyřešili cokoliv od výroby po maloobchod, od skladu po účetnictví. To vše od jednoho dodavatele, v jednom systému, přehledně a vždy po ruce. Zjistěte, co vše umí ABRA Gen.

Zakázkové řešení

Potřebujete řešení na míru? Nabízíme široké možnosti přizpůsobení informačního systému i skladby služeb tak, aby pro vás byly skutečným přínosem. Nejsme jen dodavatel, jsme váš spojenec. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení.

Outsourcing služeb

Naše odborné služby vám umožní outsourcovat širokou škálu činností a agend. Od webu, speciálních aplikací, přes IT až po účetnictví, vše pro vás zajistíme spolehlivě a na nejvyšší úrovni. Naši specialisté s mnohaletou zkušeností jsou připraveni vám pomoci. Jaké služby pro vás můžeme zajistit?

Špičková zákaznická podpora

S důvěrou se obraťte na naše odborné konzultanty či helpdesk. Od začátku spolupráce vždy hledáme nejvhodnější řešení pro každého zákazníka a jsme připraveni vám pomoci s řešením jakékoliv situace. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme a poradíme.

ABRA Akademie

Využijte informační systém naplno – naučíme vás jak. Propracovaný systém školení, seminářů a webinářů pro uživatele informačního systému na všech úrovních vám umožní systém dokonale nastavit, ovládat či přizpůsobit vlastním potřebám. Objevte možnosti vzdělávání v ABRA Akademii.

Zajímá Vás řešení ABRA?

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás