Řešení pro velké a střední firmy

Podnikejte naplno a s radostí. Naše informační systémy a služby jsou tady proto, aby vám pomohly.

ZJISTĚTE, CO VŠE UMÍ ABRA GEN
blank

Nabízíme komplexní řešení veškeré firemní agendy pro firmy všech velikostí.
Špičkový informační systém, odborné služby i propracovaný systém školení jsou vám k dispozici, stejně jako naši zkušení konzultanti, abyste vy mohli naplno a bez starostí podnikat.

ABRA Gen

Špičkový informační software třídy ERP. Informační systém vám uvolní ruce od nadbytečné administrativy a nabídne vám prostor pro efektivní podnikání a maximální využití vašeho potenciálu. Od efektivní výroby po fungující maloobchod, od přehledného skladu po bezchybné účetnictví, vše od jednoho dodavatele, v jednom systému, přehledně a vždy po ruce. Zjistěte, co vše umí ABRA Gen.

Outsourcing služeb

Naše odborné služby vám umožní outsourcovat širokou škálu činností a agend. Od webu, speciálních aplikací, přes IT až po účetnictví, vše pro vás zajistíme spolehlivě a na nejvyšší úrovni. Naši specialisté s mnohaletou zkušeností jsou připraveni vám pomoci. Jaké služby pro vás můžeme zajistit?

Zakázkové řešení

Potřebujete řešení na míru? Nabízíme široké možnosti přizpůsobení informačního systému i skladby služeb tak, aby pro vás byly skutečným přínosem. Nejsme jen dodavatel, jsme váš spojenec. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení.

ABRA Akademie

Využijte informační systém naplno – naučíme vás jak. Propracovaný systém školení, seminářů a webinářů pro uživatele informačního systému na všech úrovních vám umožní systém dokonale nastavit, ovládat či přizpůsobit vlastním potřebám. Objevte možnosti vzdělávání v ABRA Akademii.

Špičková zákaznická podpora

S důvěrou se obraťte na naše odborné konzultanty či helpdesk. Od začátku spolupráce vždy hledáme nejvhodnější řešení pro každého zákazníka a jsme připraveni vám pomoci s řešením jakékoliv situace. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Zajímá Vás řešení ABRA?

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás