Objevte svět, kde chytrý software pracuje za Vás.

Více
ABRA man

Nehledejte nové zdroje. Dělejte věci jinak.

V ABRA Software se soustředíme na to, aby opakované záležitosti,
které v minulosti zastala lidská ruka, nahradil náš chytrý software.

APIAutomatizace v praxi

Automatizační server

K nastavení opakovaných záležitostí slouží mj. Automatizační server, který dokáže sám vystavovat faktury, zálohovat data a provádět sekvence úkolů. Podrobnosti o automatizačním serveru.

API

K automatizaci firemních procesů přispívá také API ABRA Gen. Programátorské rozhraní umožnuje náš software ABRA Gen propojit s jinými aplikacemi a zpřístupnit jejich vzájemnou komunikaci. API tak přináší nekonečné množství možností, jak zefektivnit chod firmy. Objevte API.

Průmysl 4.0

Trendu jde naproti také digitalizovaná výroba (Průmysl 4.0), která se sama organizuje. Automaty, v tomto případě softwarové aplikace, propojují celý řetězec od prvního podnětu až po realizaci dodávky a poprodejní služby u zákazníka. Více o průmyslu 4.0.

Ikona ABRA BIPřehledná vizualizace dat

ABRA BI pomáhá v rychlém rozhodování – chytrý nástroj pro analýzu a okamžitou vizualizaci. Získáte tak perfektní přehled, jako základ strategického rozhodování.

Naše technologie umožnuje napojit libovolný zdroj dat a umí zpracovat informace z různých interních systémů včetně Excelu a Google dokumentů. Bez nutnosti jejich náhrady, kdykoliv a odkudkoliv. Stačí být online.

Požadovaná data se na základě předem definovaných kritérií zobrazí v přehledném dashboardu.

Vizualizace dat v praxi

Chcete ušetřit náklady a získat více času na strategický rozvoj firmy?

Sdělte nám, s čím potřebujete pomoci, my se s vámi spojíme a společně najdeme cestu.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ