Aktuality

Roste zájem o stažení ABRA mGATE na Google play.

22. 10. 2013

Od spuštění na Google play v červenci 2013 potěšitelně vzrůstá zájem o stažení mobilní aplikace ABRA mGATE.

Trial verze mobilní aplikace ABRA mGATE je od července 2013 ke stažení na play.google.com. Za pouhé tři měsíce od zpřístupnění na Google play se aplikace v počtu stažení dostala do pásma 100+. Zájem o stažení aplikace nás velmi těší a potvrzuje stoupající zájem klientů být v online spojení se svou firmou kdykoli a odkudkoli.

Aplikace nabízí zákazníkům přístup k demonstračnímu firemnímu systému, konkrétně k adresáři a Call centru. Zároveň umožňuje nahlížet do manažerského portálu typu Business Intelligence – ABRA iGATE.

blank

ABRA mGATE dokáže on-line zobrazovat data z informačního systému ABRA. Umožní vám v reálném čase sledovat celkové ekonomické výsledky vlastní firmy, sledovat informace o klientech, jejich platební morálce, pohledávkách, obratu nebo o průměrné splatnosti faktur. Umožní vám zadávat v terénu nové kontakty do firemního adresáře a upravovat je podle potřeby. Nebudete už muset složitě řešit zpětné zadávání kontaktů, ale máte možnost zadat je přímo na pracovní schůzce.

ABRA mGATE dokáže ještě mnohem víc. Ještě než přijmete hovor z čísla, které evidujete v ABŘE, se na displeji mobilního telefonu zobrazí data o volajícím a vy jistě oceníte možnost zvolit formu konverzace podle informací o jeho platební morálce.

Více na play.google.com a na www.abra.eu/mgate.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ