Aktuality

Soutěž diplomová práce roku 2013 zná své vítěze

19. 9. 2013

Osmý ročník soutěže ICT Diplomová práce roku zná vítěze svých šesti soutěžních kategorií. Odborná porota vybrala ty nejlepší z celkového počtu 115 přihlášených prací.

Finálové kolo soutěže, kde vybraní studenti před odbornou porotou složenou z vysokoškolských pedagogů a zástupců ICT firem obhajovali své práce, se uskutečnilo na akademické půdě Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. V šesti soutěžních kategoriích byl letos přihlášen rekordní počet 115 prací, z nichž odborná porota vybrala ty nejlepší. Vítězové obdrželi šek na 50 000 korun, 2. místo bylo ohodnoceno částkou 10 000 korun, 3. místo částkou 5 000 korun a soutěžící na 4. až 6. příčce získali 1 000 korun.

Soutěž ICT Diplomová práce roku, jíž je ABRA Software zakladatelem, si klade za cíl podporu vysokého školství a zvýšení prestiže studia oboru informačních a komunikačních technologií. Už druhým rokem převzala záštitu ICT Unie.

Vítězem kategorie „Podnikové informační systémy, ostatní IT práce“, kterou partnersky i finančně zaštiťuje ABRA Software, se stal Radek Hrbáček z VUT Brno, se svou prací „Koevoluční algoritmus v FPGA“.

Vítězům gratulujeme!

Více informací o projektu najdete na www.diplomovaprace.cz.

Diplomová práce roku blank

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ