Aktuality

Společnost Profol štikou českého byznysu v Ústeckém kraji

21. 12. 2017

Společnost Profol Czech, která využívá systém ABRA Gen, se stala Štikou českého byznysu v Ústeckém kraji. Žebříček nejúspěšnějších firem České republiky sestavuje již od roku 2005 společnost Coface Czech na základě předem stanovených objektivních kritérií. Od letošního roku převzala záštitu nad Štikami českého byznysu Hospodářská komora české republiky. Gratulujeme.

Úspěch v tomto žebříčku je obzvláště cenný – hodnocení je založeno výhradně na ekonomických výsledcích za poslední 3 roky, s důrazem na vyváženost růstu a stability. Vyloučením jakéhokoli individuálního posuzování je zaručen nezávislý pohled na pozici každé firmy. Štiky tak představují patrně nejobjektivnější srovnání úspěchů českých firem napříč odvětvími.

Cílem žebříčku je zviditelnění společností, které bez ohledu na velikost a obor činnosti obstojí v široké konkurenci a jsou spolehlivými obchodními partnery pro ostatní s potenciálem dalšího růstu.

Profol je v současnosti předním výrobcem polypropylenových fólií v ČR. Začal s výrobou PVC fólií pro kancelářské potřeby a dnes se v jeho portfoliu nachází obalový materiál používaný v potravinářství, automotive i nábytkovém průmyslu. Profol Gruppe, jehož je Profol od r. 2012 součástí, dodává ročně přes sto tisíc tun fólií do zemí Evropy, Asie i USA.

Velmi nás těší, že společnost Profol uspěla a získala prvenství v Ústeckém kraji. Na každý úspěch našich zákazníků jsme hrdí a věříme, že i náš informační systém jim na cestě k jejich cílům pomáhá.

„Systém ABRA Gen je pro nás důležitý ve všech oblastech. Zejména v účetnictví, mzdách a personalistice, evidenci majetku, skladovém hospodářství, výrobě, nákupu, prodeji, evidenci zákazníků, evidenci pošty a pokladně. Díky vzájemnému provázání jednotlivých agend najdeme rychle a efektivně vše, co potřebujeme,“ říká Zdeňka Roušar Valentová, prokuristka společnosti Profol Czech.

Podívejte se na případovou studii, která názorně ilustruje využití informačního systému ABRA Gen u společnosti Profol Czech. Jak můžeme pomoci k ůspěchu i vám? Zeptejte se nás.