Z firmy

Technical Writer hledá parťáka nebo parťačku

7. 6. 2022

David Michalík se pár let živil jako lektor fotografování, později působil na helpdesku a dnes je ceněným členem oddělení dokumentace. Hledá k sobě parťáka, který mu pomůže s vysvětlováním pojmů, postupů a psaním tipů, jak co nejpříjemněji ovládat ABRA Gen. Abyste si dobře představili, co tato pozice obnáší, strávili jsme s ním celý den a zdokumentovali jeho typickou náplň práce.

9:00 - Schůzka s vedením. Naše firma stojí na společných hodnotách a strategii, které se promítají do všech kroků každé z divizí, tedy i do oddělení Product Office, kam Technical Writeři patří.

10:00 - David prochází novinky ve vývoji a aktualizuje nápovědu o nové funkce.

11:00 - Online meeting přes Teamsy s kolegy z Davidova týmu. Jeden z nich pracuje z Tchaj-wanu. Na pořadu dne je příprava dotazníků pro zákazníky - jejich obsah a technické provedení.

12:00 - Je čas na zdravý oběd v naší jídelně. Na výběr je vždycky ze dvou jídel - z restaurace Zátiší a Musa.

13:00 - Teprve odpoledne nastává příležitost psát vlastní dokumentaci. David se dnes zaměří na vydávání hromadných dobropisů.

15:00 - Zdravá svačinka v podobě čerstvého ovce, které nám každý den servíruje tým back officu.

15:15 - 17:00 - Komunikace s testery a vývojáři, dokončování "restů" a analyzování dotazů od zákazníků.

A jak David vidí svého budoucího kolegu nebo kolegyni? Jako kreativního a empatického člověka, který do práce promítne svou osobnost a zároveň je ochotný uznávat i jiné názory než své vlastní. Chcete se na cokoli zeptat? Napište na [email protected].