Aktuality

Uchovávejte firemní hesla přehledně a v bezpečí

4. 5. 2020
Nástroj pro bezpečnou správu přístupů a hesel

Pracujete s různými webovými a cloudovými aplikacemi, které vyžadují unikátní přístup? Nepodceňujte bezpečnost tvorby a ukládání hesel napříč celou firmou a neztrácejte v záplavě různých přístupů přehled. A to zejména v případě, pokud jste online přístupy nuceni sdílet mezi několika zaměstnanci. V takovém případě je vhodné zvolit vysoce zabezpečený nástroj pro správu přístupů. Nám se osvědčila aplikace SecureAnyBox.

Proč využívat aplikaci pro správu hesel

Každá firma potřebuje mít jistotu, že hesla a další citlivé informace jsou kvalitní, bezpečně sdílená mezi uživateli a že práce s nimi je důvěryhodně řízena a auditována. Nelze se spolehnout na to, že každý uživatel si pro uložení tajemství „něco najde“ nebo že ví, co je bezpečné heslo a dokáže si takových hesel vytvořit desítky i více. Nelze přijmout, aby měl správce přístup k heslům a dalším tajemstvím uživatelů, protože vás ani jeho v takovém případě neochrání ani bezpečnostní prověrka.

Nejexponovanější skupiny uživatelů (např. vedení firmy nebo ekonomické, obchodní a vývojové oddělení) potřebují svou vlastní chráněnou oblast úložiště, která jim sice umožní navzájem si tajemství předávat a sdílet, ale na jehož důkladné zabezpečení se budou moci spolehnout.

Software SecureAnyBox vznikl přímo s cílem všechna zmíněná a další rizika co nejvíce omezit. Zahrnuje také přímo použitelné postupy včetně scénářů pro kritické situace, jako je odchod pracovníka, přijetí nového člena týmu, předání citlivé informace interně nebo s někým z vnějšku.

SecureAnyBox - nástroj pro správu hesel a přístupů
SecureAnyBox - nástroj pro správu hesel a přístupů

SecureAnyBox ve společnosti ABRA Software

Společnost ABRA Software má v oblasti ochrany dat rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti. Ekonomická data patří k těm nejcitlivějším a pro případné útočníky nejzajímavějším. SecureAnyBox po důkladném ověření sami používáme a stal se i součástí našich návrhů a námi podporovaných projektů. Ve spolupráci s tvůrci aplikace pro vás zajistíme analýzu prostředí a stávajících procesů nakládání s hesly a tajemstvím vůbec. Navrhneme vhodný způsob nasazení při respektování rozumné rovnováhy mezi úrovní bezpečnosti a pohodlím, resp. efektivitou práce uživatelů.

Jak využíváme SecureAnyBox:

  • ukládání přístupových údajů pro komunikaci a vzdálenou práci u zákazníků
  • sdílení mezi pověřené konzultanty a obchodníky
  • přístupové údaje k firemní infrastruktuře
  • sledování využití hesel a jejich úroveň zabezpečení
  • bezpečné ukládání dokumentů popisující prostředí zákazníků

Potřebujete bezpečně a přehledně spravovat hesla i ve vaší firmě? Poradíme vám, jak na to. Kontaktujte nás.

Mám zájem o předvedení Uchovávejte firemní hesla přehledně a v bezpečí CZ