Blog

Udělejte v roce 2015 něco jedinečného

29. 12. 2014
blank

Přeji vám v novém roce především zdraví. Na poli podnikatelském vám však přeji jedinečnost. V době startupů a cloudových projektů se zdá podnikání snadné. Není to však tak, pokud na počátku není jedinečný nápad spojený s jasným a rychlým užitkem pro zákazníka. Inspirujte se v tomto článku od našich zákazníků.

První v Česku a v Evropě

Trh cestovního ruchu zdá se být pro nový byznys obsazen. Přesto se manželům Litvinovým podařil husarský kousek. Když v roce 2001 založili jako první v Česku i ve střední a východní Evropě internetový on-line prodejní portál letenek Letuška.cz, asi málokdo čekal takový podnikatelský úspěch.

Čtěte více v podnikatelském příběhu Asiana.

Odvážný projekt a investice je dovedli až k dnešnímu obratu přes dvě miliardy korun, s ročním prodejem téměř 190 000 letenek. To vše s pouhými 75 zaměstnanci.

V čem je Asiana výjimečná? První internetový on-line prodejní portál letenek.

Kvalita může být dražší

Často platí, že dražší výrobek není lepší. Zákazník je zmaten, neví podle čeho má kvalitu porovnávat. Každá branže má své nositele kvality, kteří dávají konkurenci měřítko. V kosmetické branži mezi ně jistě patří Weleda, která je tu především pro ty, kteří umějí ocenit kvalitu i šetrnost výroby. Weleda v džungli kosmetické nabídky drží laťku přírodní kosmetiky nejvýše, jak jen to jde.

Čtěte více v podnikatelském příběhu Weleda.

Proto je Weleda v Česku velmi úspěšná hlavně s kosmetikou pro miminka a těhotné ženy. Kdo by svému dítěti nedopřál to nejlepší? Hlavně maminky slyší na to, že všechny přípravky Weledy jsou vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Že Weleda využívá 78 % rostlinných surovin vypěstovaných v ekologickém zemědělství nebo získaných z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Že si Weleda sama pěstuje léčivé rostliny ve vlastních zahradách.

V čem je Weleda výjimečná? Čistota výroby, kvalita a šetrnost k přírodě.

Smysluplná charita

Kdo by neznal Dobrého Anděla. V České republice prostřednictvím DOBRÉHO ANDĚLA pomáhá přes 36 000 dárců – Dobrých andělů. Pomoc obdrželo již více než 1 500 rodin.

Čtěte více v podnikatelském příběhu Dobrý Anděl.

Fond za svou krátkou historii rozdělil již více než 128 milionů korun. K úspěchu jistě přispívakí jasná pravidla, která dávají dárcům jistotu efektivního naložení s finančním darem. Dárci zkrátka ví, komu pomáhají a vědí, že jejich pomoc je rozdělována do posledního haléře.

V čem je Dobrý Anděl výjimečný? Ušlechtilý cíl a jasná pravidla.

Ať je váš rok 2015 stejně jedinečný, jako jste vy sami.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ