Aktuality

V 6. ročníku soutěže Diplomová práce roku bude soutěžit 76 přihlášených studentů

2. 8. 2012

15. 7. 2011 vypršel termín pro doručení soutěžních prací do soutěže Diplomová práce roku 2011. Odborné porotě tak nastává náročné období posuzování 76 přihlášených studentských prací.

Soutěž Diplomová práce roku 2011 je projektem zaměřeným na podporu vysokého školství a zvýšení prestiže oboru informačních technologií v ČR a SR. Klade si za cíl umožnit nadaným studentům lépe vyniknout a získávat lepší uplatnění v praxi.

Šestý ročník soutěže uzavřel 15. 7. 2011 fázi přihlašování soutěžních prací. Přihlášeno jich bylo 76 a odborné hodnotící komisi nyní nastává náročné období jejich posuzování. Do finálového kola postoupí 6 nejlepších prací v každé soutěžní kategorii. Hlavní cenou pro vítěze každé kategorie je 50.000,-Kč a nabídka zaměstnání.

Vyhlašovatelem je již tradičně společnost ABRA Software a.s., spoluvyhlašovatelem je sdružení Česká společnost pro systémovou integraci.

V organizaci soutěže spolupracuje komerční sféra, reprezentovaná firmami ABRA Software, SYSTEMATIQ a T-SOFT se zástupci akademické sféry, reprezentované jednotlivými vysokými školami, sdruženými ve společnosti ČSSI. Odbornými garanty projektu jsou sdružení CACIO a ICT Unie, které bdí nad odbornou úrovní soutěže.

Podrobné informace jsou uvedeny na www.diplomovaprace.cz.

Mediální partneři Diplomové práce roku


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ