Aktuality

Veletrhy s inovačním potenciálem – PRŮMYSLOVÉ VELETRHY v PVA EXPO PRAHA

25. 4. 2017

Banner pro veletrh FOR INFOSYS

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se 9. -12. 5. 2017 v rámci PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ představí široké spektrum firem napříč průmyslovými obory. ABRA Software nebude chybět! Náš stánek v rámci veletrhu FOR INFOSYS naleznete v hale 4, stánek A26.

 

Tradičně jsou PRŮMYSLOVÉ VELETRHY v Letňanech unikátní vytvořením dočasné multioborové platformy pro komplexní sdílení novinek a propojení firem, které by na sebe jinak narazily jen obtížně. Současně zde totiž probíhají veletrhy FOR INDUSTRY, FOR WELD, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR INFOSYS a FOR LOGISTIC. Dohromady registrují letos 30% nárůst zájmu oproti předchozím ročníkům. Důležitost a význam PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ tak letos výrazně narůstá!

 

Zajímají-li Vás podnikové technologie, průmyslový software a vizualizační systémy, zastavte se na stánku ABRA Software, kde Vám rádi představíme naše řešení ERP ABRA Gen, které umí pojmout všechny oblasti Vašeho podnikání a integrovat je do jedné platformy. Nabídneme Vám tak stabilní softwarové řešení podporující cestu k vyšší produktivitě firmy.

 

Těšíme se na Vás!


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ