Jak se naučit efektivně ovládat ERP?

Systémy ERP toho umí hodně. Nejsou příliš složité? Jak se tedy naučit efektivně ovládat ERP?

ERP systémů se spousta lidí bojí, protože vidí co všechno tyto systémy umí. Tím pádem si myslí, že bude hodně těžké se je naučit ovládat. Pokud je informační systém napsán dobře, naučíte se jeho ovládání a logiku jednou. To pak využijete ve všech částech systému. Pokud si dnes spustíte informační systém ABRA Gen, základní obrazovku nějaké agendy, uvidíte všude spoustu tlačítek. To může vypadat na první pohled hrozivě. Pokud ale pak jdete do detailu, zjistíte, že v pravo máte funkční tlačítka, třeba vytvoření nové faktury nebo tisk. Mnoho stejných funkcí se pak objevuje nahoře v ikonkách a vlevo jsou další moduly, které si můžete spustit. Takže je to vlastně jednoduché. Ovládání je v celém systému a ve všech agendách úplně stejné.

Někdy se dostanete do situace, že si nevíte rady. Co pak?
První co můžete udělat je spustit si nápovědu informačního systému. V té jsou občas i videa, která vám ukazují jak celý ERP systém funguje. Pokud by to nestačilo, tak jako zákazník ABRA můžete zavolat na zákaznickou linku. Pokud by ani toto nepomohlo, můžeme se k počítači připojit vzdáleně a ukážeme vám přímo jak celou situaci vyřešit.
Jako zákazník našeho systému ABRA Gen můžete využít školení, které probíhají elektronicky na dálku a nebo v našich učebnách. To vše je v ceně systému. Ročně jsou to tisíce lidí, kteří takovým školením projdou.


Máte pocit, že byste potřebovali urychlit svou práci se systémem ABRA Gen? Využijte uživatelských školení, která jsou poskytována v rámci licenční služby zdarma.


Celý seriál ABRA café


Související videa: