V ABRA Software vyvíjíme moderní informační systémy, které pomáhají podnikatelům k úspěchu. A nyní hledáme šéfa do našeho spin-off projektu, který by pod sebe vzal vývoj světové webové aplikace prima:Time. Co umí? Efektivněji využít čas a být produktivnější ☺!

Tisícům zákazníků po celém světě pomáháme:

  • Mít přehled, kolik času vynaloží jejich zaměstnanci na projektech a jednotlivých činnostech.
  • Fakturovat zákazníkům veškerou odpracovanou dobu.
  • Vyhodnocovat výdělečnost zakázek a produktivitu zaměstnanců.

Přidej se k nám na palubu a spolu s námi posuneš prima:Time o úroveň výš.

Náplň Tvé práce

  • Vedení teamu vývojářů agilním přístupem (už u nás úspěšně funguje)
  • Rozvoj produktu, výběr vhodných technologií
  • Příprava a realizace backlogu, roadmapy atd.

Očekáváme od tebe

  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s FullStack vývojem
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Náš technologický stack

  • Angular, Grails, Groovy
  • Java, Maven, Tomcat, Jenkins, React, JS
  • Oracle SQL
  • AWS hosting (EBS, S3, ElastiCache. LoadBalancers)

Proč primaTime.com?

  • Staneš se součástí mladého (avg < 30), rostoucího (obrat(2021) > 2 * obrat (2020)) a přátelského (milujeme fotbálek, šipky i psy) týmu, který backupuje zkušená velká firma.
  • Získáš možnost podílet se na důležitých rozhodnutích a hned uvidíš přínos své práce.
  • Porosteš spolu s námi. Máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow a propracovaný systém tvého rozvoje ABRA Lifestyle.
  • Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu, za což nám společnost Deloitte udělila ocenění The Best Managed Companies 2021.
  • Pravidelně organizujeme společné sportovní akce, tělo si můžeš protáhnout i na firemní fitness stezce přímo v kanceláři a dodat si energii dotovaným zdravým obědem v naší jídelně.