Baví Tě E-commerce a chceš pomáhat zákazníkům růst?

Jsme nadnárodní IT firma s českým jádrem a západním kapitálem. V naší brněnské pobočce se zabýváme unikátním spojením “ERP & E-shop“ a zájem o naše služby 🚀 roste. Potřebujeme k sobě šikovného Business Developera, který pomůže zákazníkům naplno využívat možnosti E-commerce centra s cílem rozvíjet jejich byznys. Spolupracovat budeš s account managery, obchodníky i vývojáři e-shopů. Společný cíl je jasný – mít spokojeného a informovaného zákazníka.

První dny v nové práci

Každý začátek je těžký, proto Ti ho chceme co nejvíc usnadnit. Seznámíme Tě s naším produktem ABRA E-shop a postupně převezmeš klíčové zákazníky. Budeš o ně pečovat a rozvíjet s nimi vztahy. Tvoje denní agenda? Z jedné půlky administrativa – podklady, reporty a nabídky, a v té druhé osobní jednání.

Bez jakých znalostí a schopností se neobejdeš

  • Staneš se spojkou mezi programátorem a zákazníkem. Komunikace a technický přehled jdou tedy ruku v ruce. Rozpoznáš, jaké požadavky se vztahují na ERP a jaké na e-shop, a zároveň přicházíš s novými nápady k rozvoji byznysu.
  • Vyznáš se v E-commerce oblasti – chrlíš z rukávu termíny typu B2B, B2C, automatizace, marketplace, feed, platební brána apod.
  • Budeš potřebovat řidičák, o auto se postaráme my. Ze začátku bude sdílené, později může být vlastní. Cestovat budeš po celé České republice.

Jak si Tě představujeme

Až Tě poznáme, tak si Tě samozřejmě zamilujeme, ale dokud nevíme, žijeme v této představě:

  • Přicházíš k nám z E-commerce prostředí a zároveň víš, co je to ERP systém.
  • Máš přesah do dalších oblastí, třeba UX, HTML, nebo analytiky, případně hoříš touhou a chutí se nové věci naučit.
  • Máš zkušenosti s obchodním jednáním. Umíš vycítit potřeby zákazníka a vymyslet strategii, jak je naplnit.

A kdo vlastně jsme?

ABRA Software je součástí technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. Naše softwarové portfolio kromě e-commerce zahrnuje ERP systém ABRA Gen, aplikace na míru, inteligentní BI nástroj a chytrou webovou aplikaci pro inovativní byznys ABRA Flexi. Působíme v celé ČR, na Slovensku a ve Švýcarsku. Zaměstnáváme přes 300 lidí a náš obrat míří k půl miliardové hranici.