Věk ani praxe nehrají roli. Zajímá nás hlavně dobře odřízený projekt.

Začínali jsme jako start-up a dnes vyvíjíme software pro tisíce českých i zahraničních firem. Naši zákazníci jsou úspěšní a nároční. Potřebují individuální řešení, které je rychlé a efektivní. Proto klademe velký důraz na projektový management. Náš tým precizně plánuje potřebné kroky tak, aby na sebe logicky navázaly a zohlednily specializaci jednotlivých odborníků. Projekty má pod palcem zkušená manažerka, která k sobě potřebuje šikovnou posilu. Koho přesně má na mysli?

Milovníka systému…

… Podílíš se na organizaci workshopů, školení a schůzek. Pomůžeš s dokumentací projektů a s administrativou ve firemním softwaru.

Týmového hráče…

… Umíš číst lidi i situace. Víš, kdy a s čím se na koho obrátit a přirozeně zapadneš do organizace týmu.

Zdatného komunikátora…

… Mluvit budeš se zákazníky i členy týmu. Občas něco vysvětlíš, jindy zase přidáš argumenty & informace.

Flexibilního člověka s otevřenou myslí…

… Snadno se zorientuješ v nových situacích a ve zdánlivém chaosu vidíš rovnou jasný vzor. Svět ERP systémů je složitý, ale když ho člověk pochopí, zamiluje se na celý život.

Zdá se, že je to pro Tebe? Tak super, jedeme dál!

Napiš nám, proč budeš tím nejlepším Junior Project Managerem, přidej životopis a těš se na zprávu. Pozveme Tě na schůzku, kde si popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), dáme Ti něco napsat, a když nám všechno sedne, s radostí Tě přivítáme to týmu.

Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedeš na kole i koloběžce a časem třeba i ve firemním autě. Největším benefitem je ale super parta a pohodové prostředí. Mladí spolupracují se staršími a navzájem se od sebe učí.

Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně a chodíme pravidelně běhat. Po práci můžeš vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Jsme součástí německé skupiny Elvaston, takže řád a profesionalita jsou prioritou. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape. 

Tak na viděnou v ABRA Software!