Už přes 30 let tvoříme software, který podnikatelům pomáhá k úspěchu. Duní pod kapotou velkých firem jako je například Profimed, Petrof nebo Lékarna.cz. Náš all-in-one ERP dokáže zautomatizovat řadu oblastí od účetnictví přes obchod až po výrobu. Až ho poznáš, budeš ho milovat. A když o jeho kvalitách dokážeš přesvědčit i potenciální zákazníky a zároveň se postaráš o ty stávající, s nadšením Tě přivítáme v našem sales týmu.

Budeš se nám líbit, když …

  • … ovládáš Word a Excel a IT pro Tebe není cizí.
  • … umíš zpracovat a vyřídit objednávku, vytvořit cenovou nabídku a vyřešit reklamaci.
  • … komunikace je pro Tebe radost. Uvnitř týmu i se zákazníky. A nebojíš se být aktivní.
  • … souhlasíš, že budoucnost je v digitalizaci a v pohodě tak zvládneš elektronickou archivaci dokumentů.

Běžný den v office (i mimo něj) 🙂

  • OSLOVUJEŠ. Především potenciální zákazníky, kteří projevili zájem o naše produkty a služby (primárně leady ve formě uživatelů testovací licence).
  • ŘEŠÍŠ ADMINISTRATIVU. Přijímáš objednávky, vytváříš nabídky, vyřizuješ dotazy a stížnosti s případnou delegací na kompetentní nadřízené. Také spravuješ licence a vedeš dokumentaci.
  • KOMUNIKUJEŠ. Zákazníkům představuješ informace o produktech a službách a udržuješ a posiluješ kontakty s těmi klíčovými. Vyřizuješ hovory na obchodní lince a se zákazníky řešíš také základní technickou podporu – instalace, problémy s uživatelskými přístupy atp.

Proč k nám:

ABRA Software je safe spot. Navzájem se na sebe můžeme spolehnout. V práci i v životě. Software tvoříme přes 30 let a jsme v tom dobří. Naše portfolio zahrnuje také ERP systém ABRA Gen, e-commerce, aplikace na míru a chytrý software pro inovativní byznys. Působíme v celé ČR, na Slovensku a ve Švýcarsku. Zaměstnáváme přes 300 lidí a náš obrat míří k půl miliardové hranici. Jsme součástí technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem.