Vidíš překlep? Super! Pečlivého člověka totiž hledáme. „M“ místo „n“ ale v názvu pozice inzerátu není úplně náhodou. Víš, jak mají maminky vždycky všechno po ruce, když něco potřebujeme? Tak takovou pečovatelskou oporu bychom potřebovali zajistit pro naše kolegy z obchodu. Díky pečlivě vedené a aktualizované administrativě tím získají potřebný servis. A Ty máš radost, že je všechno v pořádku. Pokud k Tvým přednostem patří také milá, a přitom věcná komunikace, chápání procesních souvislostí a zběhlost ve Wordu, Excelu a Outlooku, nemůžeme se Tě dočkat! Určitě se Ti budou hodit profesní zkušenosti, které si u nás můžeš rozvinout. Už teď se těšíme na milou spolupráci v týmu, který drží při sobě a vzájemně se podporuje.

Hlavní náplň Tvé práce:

  • Komunikace se zákazníky a partnery tak, aby byli spokojeni.
  • Kompletní administrativa s tím spojená.
  • Obsluha automatického odeslání dokladů (fakturace, upomínky, zálohové listy na licenční službu).
  • Zajištění potřebné podpory partnerům, pobočkám a v rámci divize.

Co Tě čeká v prvních dnech?

  • Seznámit se s týmem a nasát naší firemní kulturu
  • Pochopit procesy v rámci Tvé pozice.
  • Zorientovat se v našem systému a mít přehled.
  • Začít s podporou zkušených kolegů plnit náplň práce

A jak to bude dál?

✍🏼 Napiš nám, proč se vidíš jako naše perfektní Sales Support posila, přidej životopis a těš se na zprávu.

☕ Pozveme Tě na schůzku, kde si u dobré kávy popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), a když nám všechno sedne, s radostí Tě přivítáme to týmu.

Blíže o nás 😊

🍃 Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedeš na kole, koloběžce, MHD nebo dobře zaparkuješ. Největším benefitem je ale super parta a pohodové prostředí. Mladí spolupracují se staršími a navzájem se od sebe učí.

🏃‍♀️ Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně a chodíme pravidelně běhat. Po práci můžeš vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape.