ERP Software Tester

Praha

Láká Tě oblast testování, vyznáš se na administrátorské úrovni v MS Windows, Linux a zvládneš nainstalovat databázi? Do skvělého týmu Powerful, který vyvíjí jádro našeho ERP systému ABRA Gen, hledáme posilu, která nám pomůže právě s testováním. Náš tým tvoří vývojáři a testeři, kteří úzce spolupracují s dalšími vývojovými týmy. Pokud hledáš zajímavou práci a umíš se chopit problému, pak hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

  • Testování síťové a databázové vrstvy.
  • Testování výkonu jednotlivých částí jádra systému.
  • Testování backedových služeb.
  • Spolupráce na vývoji jádra systému a vlastního ORM frameworku.
  • Spolupráce na tvorbě automatických testů.

Očekáváme od Tebe:

  • Pokročilou znalost MS Windows a Linux.
  • Znalost SQL a relačních databází.
  • Zájem věcem opravdu porozumět.
  • Chuť dokončovat komplexní úkoly.
  • Nové nápady a návrhy pro zlepšení našich testovacích procesů.

Co nas extra potěší:

  • Zkušenosti s administrací ERP softwaru/znalost ABRA Gen.
  • Předchozí zkušenost jako IT Administrátor.
  • Zájem o automatické testování pomocí skriptovacích jazyků.
  • Znalost používání webového API.
  • Znalost virtualizačních nástrojů.

Proč pravě ABRA:

  • Máme tým ostřílených vývojářů a testerů, od kterých se toho můžeš hodně naučit.
  • Nabízíme pestrou práci, v rámci testování se můžeš profilovat do různých směrů.
  • Jsme přední dodavatel ERP řešení nejen v České republice. Investujeme do inovací a nových technologií, jako jedni z mála máme v našich produktech plně integrované webové API.
  • Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu, za což nám společnost Deloitte udělila ocenění The best managed company 2021.
  • Pracujeme v příjemném, pozitivním a zdravém pracovním prostředí, kde ctíme firemní hodnoty. Máme propracovaný systém péče o zaměstnance – ABRA Lifestyle.
  • Porosteš spolu s námi: máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow, firemní knihovnu s aktuálními tituly ze světa IT, politiky, ekonomie a osobního rozvoje.

Maximum upload size: 5MB
Souhlasím s tím, aby společnost ABRA Software a.s. , IČ: 25097563 jakožto správce zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance společnosti. Zobrazit více

Máte zájem o jinou pozici?

Schopných lidí není nikdy dost.

Přehled volných míst