Java Developer (prima:Time)

Praha

V ABRA Software vyvíjíme moderní informační systémy, které pomáhají podnikatelům k jejich úspěchu. Hledáme vývojáře pro rozvoj světové webové aplikace prima:Time sloužící ke sledování času, jeho analýzu a následnou fakturaci. Máme tisíce zákazníků po celém světě, kteří aplikaci denně používají. Máš chuť ji vylepšovat s námi?

Náplň tvé práce:

  • Rozvíjet a upravovat backend webové aplikace (s přesahem do Devops a/nebo Business/Aplikační vrstvy).
  • Psát funkční kód a nespokojit se s průměrně odvedenou prací.
  • Zlepšovat své dovednosti v psaní kódu.
  • Podílet se na zavádění nových technologií.

Jaké schopnosti jsou pro nás důležité?

  • Znalost objektového programování v Java
  • Znalost SQL (Oracle), Hibernate
  • Základní znalost Linux/Ubuntu a Git
  • Analytické myšlení
  • Technická angličtina

Co nás potěší?

  • znalost AWS
  • zkušenosti s frontend vývojem nebo Devops

Proč ABRA Software?

  • Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu, za což nám společnost Deloitte udělila ocenění The Best Managed Companies 2021.
  • Staneš se součástí mladého, rostoucího a přátelského týmu.
  • Získáš možnost podílet se na důležitých rozhodnutích a hned uvidíš přínos své práce.
  • Budeš se specializovat na to, co tě baví.
  • Porosteš spolu s námi. Propracované programy ABRA2Grow a ABRA Lifestyle ti pomůžou s osobním i profesním rozvojem.
  • Pořádáme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi.
  • Pravidelně organizujeme společné sportovní akce, tělo si můžeš protáhnout i na firemní fitness stezce přímo v kanceláři a dodat si energii dotovaným zdravým obědem v naší jídelně.
  • Můžeš využít plně hrazenou Multisport kartu.

Maximum upload size: 5MB
Souhlasím s tím, aby společnost ABRA Software a.s. , IČ: 25097563 jakožto správce zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance společnosti. Zobrazit více

Máte zájem o jinou pozici?

Schopných lidí není nikdy dost.

Přehled volných míst