Aktuality

Vše pro e-commerce na jednom místě

31. 1. 2020
ABRA Software na veletrhu Reshoper 2020

Byl tam každý, kdo to s e-commerce myslí vážně. Řeč je o moderním veletrhu Reshoper, který se již tradičně konal na výstavišti PVA EXPO Praha. Návštěvníci se zde seznámili s nejvýznamnějšími dodavateli e-shopů, webových portálů i dalších online služeb a samozřejmě s ABRA e-platformou, která většinu těchto aplikací umí integrovat a vytvořit optimální řešení pro řízení celé firmy.

Na stánku ABRA Software bylo živo. Návštěvníkům jsme ukázali, jak si s použitím ABRA e-platformy namixovat to správné e-commerce řešení na míru. Objednávky totiž nestačí pouze sbírat ve vhodném prodejním kanálu. Důležité je s nimi dále efektivně pracovat v celém obchodním procesu až po automatické zavedení do účetnictví. Neobejdete se proto bez důkladné analýzy dat, přehledného zobrazení výsledků včetně predikcí a rychlého toku dokladů v automatizovaném objednávkovém procesu.

Jednoduchá integrace ABRA e-platformy je možná díky modernímu rozhraní API. Ať už pro svoji firmu zvolíte rozsáhlé zakázkové řešení e-shopu nebo rychlou krabicovou verzi, vždy máte jistotu rychlého a bezpečného propojení.

Na Reshoperu se návštěvníci mohli při výběru vhodného e-shopu pro ABRA e-platformu seznámit třeba s řešením Shoptet nebo oxyShop. Kromě e-shopů zde byl velký prostor věnován také moderním způsobům expedice zakoupeného zboží zákazníkům. Velmi efektní způsob automatizované přípravy zásilek a spolehlivé napojení na všechny tuzemské dopravce nabízí služba Balíkobot. Díky plné integraci efektivně expedujete zásilky přímo ze systému ABRA Gen. V jednom rozhraní, bez složitého vyplňování štítků, přepínání mezi různými dopravci, zmatků a papírování.

Neméně zajímavý byl také stánek společnosti Dativery, která mimo jiné podporuje snadnou integraci účetního systému ABRA FlexiBee na různé online služby a aplikace.

Stánek ABRA Software na veletrhu Reshoper 2020
Stánek ABRA Software na veletrhu Reshoper 2020