Zebra, cenově výhodná tiskárna pro mobilního skladníka

24. 3. 2016

Zebra ZT230 label printerZájemci o Mobilního skladníka, aplikaci pro mobilní terminály Motorola na Windows CE 6/7, mají nyní k dispozici podporu pro cenově dostupnější tiskárny Zebra, jako alternativu k průmyslovým tiskárnám Avery Dennison, které jsou vhodné do náročných provozů vyžadujících odolná zařízení. Na tiskárny Zebra dokáže nově Mobilní skladník tisknout po síti TCP/IP i přes Bluetooth rozhraní.

Čtečky Motorola vybavené programem Mobilní skladník komunikují se systémy ABRA v režimech offline, online i semi-online - podle požadavků klienta. Podporují 1D čárové kódy a 2D Datamatrix kódy, které podstatně zvyšují rychlost práce s mobilní čtečkou a výrazně snižují chybovost způsobenou lidským faktorem.

Propojení ERP ABRA s Mobilním skladníkem a nově také s tiskárnami Zebra podpoří rychlost práce se zbožím ve skladu i materiálem ve výrobě. Možné je rychle vytvářet doklady jako příjemky na sklad, dodací listy, převodky mezi sklady, i s integrovanou podporou polohování na polohovaný sklad, včetně přesunu mezi pozicemi a také doklady související s výdejem a vrácením materiálu ve výrobě. Mobilní skladník také plně podporuje práci se sériovými čísly a šaržemi.

Pro další informace se obracejte přímo na Product Ownera Mobilního skladníka Davida Rožka: [email protected].

Zebra printers - logo