Aktuality

Zvýhodněná cena na Fórum INSPIRACE pouze do konce července

30. 7. 2013

ABRA Software i letos pořádá neziskovou konferenci s názvem FÓRUM INSPIRACE, jejímž cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů. FÓRUM INSPIRACE proběhne ve dnech 10. a 11. října 2013 v muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Fórum INSPIRACE

Konference FÓRUM INSPIRACE je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s.

Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software, moderátor a „otec myšlenky konference“ k pořádání letošní konference řekl:“ Stejně jako loni všem řečníkům pokládám zásadní otázku „V čem je vaše tajemství? Jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za vaším úspěchem? Podělí se tak s námi o své zkušenosti, které budou inspirací pro každý byznys!.“

Na konferenci bez nároku na honorář vystoupí i letos celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti a pohled na ženy v byznysu se podělí například Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny, o slušnosti v podnikání bude mluvit zakladatel M. C. TRITON Luděk Pfeifer, o prevenci rizik pak pohovoří Jiří Týc z ČEZ Energoservis, divize Temelín, o dlouhé náročné cestě za úspěchem v Africe pohovoří Josef Novák, ředitel společnosti VEBA textilní závody. Seznam všech inspirativních řečníků včetně jejich medailonků najdete na www.forum-inspirace.cz/speakeri.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání.

Program přednášek a diskuzních panelů je přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým FÓRUM INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.

Kompletní program včetně video pozvánky a podrobné informace najdete na www.forum-inspirace.cz.

ABRA Software se dlouhodobě profiluje jako podporovatel podnikatelského prostředí a kvalitního vzdělávání. Patří mezi zakladatele soutěže o nejlepší diplomovou práci „Diplomová práce roku“, aktivně se podílí na projektu „Můžeš“, který podněcuje podnikatelské myšlení u studentů a podporuje různé konference a projekty bojující za zlepšení kvality vzdělávání a podnikání v České republice a na Slovensku.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ