Aktuality

ABRA iGATE se stal IT produktem roku 2012

29. 11. 2012

ABRA iGATE uspěl v letošním ročníku IT produkt roku vyhlašovaný redakcí časopisu Computerworld. Stal se finalistou v kategorii Podnikový software, ve které získal ocenění IT produkt ROKU 2012.

IT produkt roku 2012, Computerworld

ABRA iGATE je plně definovatelný manažerský portál, který zpřístupňuje manažerům data o fungování firmy. Je to nástroj pro podporu obchodního a manažerského rozhodování, který je dostupný kdykoliv a odkudkoliv, kde je k dispozici internet. Prezentuje výsledky firem, jednotlivých oddělení či samotných pracovníků, zobrazuje grafy, tabulky či ukazatele KPI ze všech údajů, které jsou podstatné pro konkrétní typ podnikání. Integruje data získaná z mnoha databází či různých informačních systémů, z prostých souborů či z internetu.

O soutěži IT produkt roku:

Soutež každoročně vyhlašuje redakce časopisu Computerworld. Jejím cílem je vyzdvihnout produkty s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak i o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba i o výjimečně příznivou cenu.