ABRA Software a.s.

Vyvíjíme špičkové informační systémy pro firmy všech oborů a velikostí.

Budova - ilustrační fotografie

Profil společnosti

Jsme ABRA Software. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. 

Náš informační systém slouží podnikatelům jako cenná komplexní platforma, která shromažďuje data z celé firmy. Podnikatelé tak mohou efektivně plánovat a automatizovat (sklady, výrobu, obchod i služby). Díky tomu mají perfektní přehled o své firmě a ušetří desítky procent provozních nákladů. 

Hlavní produkt ABRA Gen (all-in-one ERP) určený pro větší firmy (například Profimed, Lékárna.cz, Fokus Optik, Konsepti nebo Vasky) vyvíjíme v Praze spolu s chytrým softwarem pro menší byznys ABRA Flexi, který má část týmu také v Plzni. Oba systémy běží v cloudu a mají vymazlené API, takže se na ně dají připojit další aplikace komunikující mezi sebou bez zásahu lidské ruky. 

V Brně provozujeme E-commerce centrum, kde pro zákazníky vyvíjíme e-shopy na míru. Samostatnou pobočku máme na Slovensku – na Genu tady běží mimo jiné výrobce outdoorového oblečení Zajo. ABRA Gen a ABRA Flexi kromě českých a slovenských zákazníků využívají také majitelé firem ve Švýcarsku. V roce 2022 jsme rozšířili portfolio o procesní ERP systém IS FLORES a o nástroj Business Navigation System, který manažery strategicky nasměruje ke zvoleným cílům.

A čím jako firma žijeme?

Hodnoty, vztahy, strategie, produktivita a pracovní prostředí jsou pro nás důležité – i proto jsme získali ocenění Czech Best Managed Companies od společnosti Deloitte. Filosofii stavíme na baťovských principech s důrazem na technologické inovace, smysluplnou práci a transparentní vztahy se zaměstnanci. ABRA je safe spot. Navzájem se na sebe můžeme spolehnout. V práci i v životě.